Cukiernia "Słodycz Tej Krainy"

Produkcja wyrobów cukierniczych
ul. Kołłątaja 23, 10-034 Olsztyn warmińsko-mazurskie
(10 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)

Kontakt

Telefon
(89) 527 42 41
Adres korespondencyjny
ul. Kołłątaja 23, 10-034 Olsztyn warmińsko-mazurskie

Informacje

Siedzibą Cukiernia "Słodycz Tej Krainy" jest Olsztyn w województwie warmińsko-mazurskim. Działalność firmy koncentruje się na branży Produkcja wyrobów cukierniczych.
Ponieważ nie posiadamy szczegółowych informacji na temat oferty firmy, proponujemy kontakt telefoniczny (89) 527 42 41
Jeśli chcesz nawiązać z Cukiernia "Słodycz Tej Krainy" kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 10-034 Olsztyn ul. Kołłątaja 23,.
Liczymy na to, że doświadczenie Pracowników Cukiernia "Słodycz Tej Krainy" oraz zakres świadczonych usług, pozwolą spełnić Twoje oczekiwania.

Opinie

(10 opinii) napisz opinię
Y
Yewdall
Bardzo polecam. Pierwszy tort zamówiłam na urodziny męża. Był rewelacyjny i bardzo pyszny. Od tamtej pory zamawiam tylko tu w Słodyczy i zawsze jestem zadowolona na 100%. W cukierni miła obsługa, zawsze czysto. Polecam!
J
Jerad
Klimatyczne miejsce, pyszna kawa, rzemieślnicze lody i cała masa słodkości.
K
Kitka
Miejsce gdzie można napić się znakomitej kawki i zjeść COŚ słodkiego. Odradzam osobom liczącym kalorie ? Polecam lody, ciasta, torty i wszystkie ciasteczka. Miła obsługa czyta w myślach zamawiających i trafia w ich kulinarne gusta. Polecam każdemu łasuchowi.
K
Kruszynka
Pyszne ciasta i ciastka. Cukiernia gustownie urządzona, posiada letni ogródek, w którym siedzę w lecie i zajadam się ichniejszymi lodami. PYCHA!
K
Kruszynka
Pyszne ciasta i ciastka. Cukiernia gustownie urządzona, posiada letni ogródek, w którym siedzę w lecie i zajadam się ichniejszymi lodami. PYCHA!
R
Ramonka
Pyszne ciasta, wyśmienite lody, duży wybór pysznych ciast i tortów. Na miejscu można wypić dobrą kawkę.
G
Galicyjka33
Bardzo pyszne ciasta, ciastka, torty i desery i do tego w pięknej formie. Ostatnio jadłam w Słodyczy sorbet wiśnia z miętą i to było mistrzostwo świata. Moje kubki smakowe oszalały. Polecam serdecznie.
D
Daga
Jak zawsze pierwsza klasa... ciasta, torty, ciasteczka. Kawa pyszna i aromatyczna, obsługa uśmiechnięta. Trzymacie poziom niezmiennie od wielu lat.
S
Sonia
Jedne z najlepszych lodów w Olsztynie. Pyszne, duże porcje, smak obłędny! Wspaniałe ciasta i duży wybór kaw. O moich faworytach nie pisze, bo o gustach się podobno nie dyskutuje.
M
Marynia
Wspaniała kawiarnia i cukiernia. W lecie ogródek na zewnątrz, można usiąść i zjeść dobre ciacho. Mocny aut cukierni, to bardzo dobre kawy, świetne ciasta i ciastka oraz lody. Miejsce pachnące i przyciągające klientów.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.