Corn-Max Usługi Komunalne Monika Sokal

Usługi porządkowe i budowlane.

Sprzątanie wnętrz i mycie okien
ul. Kołobrzeska 14B/90, 10-443 Olsztyn warmińsko-mazurskie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
515 447 397
Adres korespondencyjny
ul. Kołobrzeska 14B/90, 10-443 Olsztyn warmińsko-mazurskie

Informacje

Opis działalności
Firma Corn-Max Oferuje pełen zakres kompleksowych usług komunalnych, przy budowie dróg jak i utrzymanie porządku na jezdniach placach oraz chodnikach.
Produkty i usługi
Jesteśmy wyspecjalizowaną firmą sprzątającą, która zapewnia usługi komunalne zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom, czy instytucjom. Specjalistyczny sprzęt pozwala nam na dokładne wykonywanie wszelkich plac. Sprzątamy i zamiatamy place, jezdnie i chodniki. Zimą zajmujemy się ich odśnieżaniem, odśnieżamy również dachy. Chętnie podejmujemy się wywozu gruzu z placów budowy, czy innych miejsc gdzie zalega. Dodatkowo realizujemy też prace ziemne i usługi transportowe. Nasza oferta w tym zakresie to:

- wykopy ziemne,
- transport do 24 ton,
- transport piasku, żwiru, oraz innych materiałów sypkich,

Posiadamy własne zaplecze maszynowe. Podpisujemy wieloletnie kontrakty zlecenia z firmami. Działamy na terenie Olsztyna jak i okolic.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
J
Jarek
Firma rzetelnie wykonuje usługi sprzątające. Zdecydowaliśmy się na regularną usługę sprzątania przed placem zakładowym i bardzo dobrze się z tego wywiązują. Przede wszystkim sprzątanie jest dokładne. Firma godna polecenia.