G2V Maciej Kędzierski

Energia odnawialna
ul. Kołobrzeska 38, 10-434 Olsztyn warmińsko-mazurskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
785 382 070

Informacje

Opis działalności
G2v energia to przedsiębiorstwo, którego specjalnością są systemy odnawialnego źródła energii. Firma rozpoczęła swoją działalność w 2012 roku i od samego początku cieszy się wielkim uznaniem wśród swoich klientów. Właścicielem zakładu jest Maciej Kędzierski. Zachęcamy do współpracy!
Produkty i usługi
Nasza firma specjalizuje się w pozyskiwaniu energii elektrycznej z odnawialnych źródeł, jakim jest między innymi Słońce. Rozwój technologii i przemysłu pozwala nam żyć coraz oszczędniej, wygodniej i w zgodzie z naturą.

Dziedzina, jaką jest fotowoltaika, umożliwia pozyskiwanie energii z promieni słonecznych, które za pomocą kolektorów kumulowaną są jako prąd elektryczny.

Jest to rozwiązanie, które nie tylko pozwala na znaczne (nawet 90-procentowe) obniżenie swoich rachunków za prąd, ale również przyczyna się do ochrony środowiska w najbliższym otoczeniu. Firma G2v zapewnia profesjonalny montaż paneli słonecznych oraz późniejszą obsługę instalacji w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Dodatkowo oferujemy:

- pompy ciepła,
- kotły na biomasę,
- kolektory słoneczne.

Zatrudnieni przez nas specjaliści to osoby z wieloletnim doświadczeniem i umiejętnościami, które gwarantują usługę rzetelną i profesjonalną. Gwarantujemy, że montaż jest solidny i estetyczny, a sprzęt, z którego korzystamy to najwyższej klasy urządzenia fotowoltaiczne.

Dysponujemy wiedzą i specjalistycznym sprzętem montażowym, który zdecydowanie ułatwia i skraca realizację zleceń.

Pragniemy Państwa zapewnić o korzystnych warunkach współpracy. Wszystkie zadania wykonujemy zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami z klientem i w wyznaczonym terminie.

Zachęcamy do kontaktu! Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania dodatkowe.

Zapraszamy!
Certyfikaty
W celu zapoznania się z referencjami od naszych klientów zapraszamy na adres: http://g2v.pl/referencje/
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń