Suprex Sp. z o.o. Art. BHP i PPOŻ

Profesjonalna odzież ochronna

Artykuły i sprzęt BHP
ul. Kołobrzeska 38, 10-434 Olsztyn warmińsko-mazurskie
Poniedziałek 8:00 - 16:00
Wtorek 8:00 - 16:00
Środa 8:00 - 16:00
Czwartek 8:00 - 16:00
Piątek 8:00 - 16:00
Sobota 8:00 - 12:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Suprex Sp. z o.o. Art. BHP i PPOŻ

Informacje

Opis działalności
Firma Suprex funkcjonuje w branży od 2005 roku. Specjalizuje się w sprzedaży odzieży ochronnej. Siedziba działalności znajduje się w Olsztynie. Zarząd zaprasza do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Przy wykonywaniu pracy związanej z działaniem niebezpiecznych i szkodliwych czynników fizycznych i chemicznych, niezwykle ważna jest odpowiednia ochrona ciała, która zabezpieczy nas przed ewentualnymi urazami. Tego rodzaju odzież podzielona jest między innymi na dziedziny, w których jest stosowana oraz ze względu na posiadane właściwości. Przedsiębiorstwo Suprex posiada w ofercie szeroki wybór ubrań i obuwia ochronnego oraz produktów bhp i prowadzi ich sprzedaż już od 2005 roku. Należą do nich między innymi:

- gaśnice,
- rękawiczki,
- apteczki,
- nauszniki,
- umundurowanie.

Wszystkie produkty zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, zgodnie z obowiązującymi normami. Działalność skupia się przede wszystkim na obsługę przemysłu. Wyroby dopasowywane są indywidualnie do każdego Klienta, ze względu na różne warunki i charakter pracy. Suprex gwarantuje profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo. Wizytówką firmy są konkurencyjne ceny i krótkie terminy realizacji.

W razie pytań, czy wątpliwości zachęca się do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Suprex zaprasza do skorzystania z oferty.


Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń