Sklep Medyczny

Szeroki wybór urządzeń medycznych. Atrakcyjne ceny, szybki i skuteczny serwis.

Wyposażenie i sprzęt medyczny
ul. ks. Popiełuszki 15, 10-693 Olsztyn warmińsko-mazurskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(1 opinia) napisz opinię
Sklep Medyczny

Informacje

O nas
Zapraszamy do Sklepu Medycznego. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką oferta produktów medycznych oraz serwisem urządzeń. Znamy się na naszej pracy, dlatego w razie wątpliwości z ogromną przyjemnością i zaangażowaniem doradzimy Państwu we wszelkich kwestiach związanych z wyborem produktów. Każdego z naszych klientów traktujemy indywidualnie. Od początku działalności stawiamy na najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz instytucji służby zdrowia - szpitali, klinik, NZOZ-ów, prywatnych gabinetów oraz innych placówek medycznych nie tylko w Polsce. Systematycznie rozszerzamy naszą ofertę. W naszym sklepie znajdziecie Państwo artykuły pochodzące od sprawdzonych i renomowanych producentów z którymi współpracujemy od lat. Nasz kompetentny zespół jest w stanie wyszkolić lekarzy i pielęgniarki z użytkowania zakupionych w sklepie sprzętów. Regularnie szkolimy się, aby podnosić swoje kwalifikacje i umiejętności. Śledzimy trendy i nowinki medyczne, odwiedzamy największe fora, konferencje i targi medyczne. To sprawia, że zawsze jesteśmy krok przed naszą konkurencją. Szanujemy naszych pracowników i klientów, pracujemy w przyjaznej atmosferze. Lubimy ludzi i to czym się zajmujemy! Dlatego zachęcamy do zakupów, serwisu i współpracy.
Opis działalności
Specjalizujemy się w sprzedaży produktów medycznych, zapewniamy także profesjonalny serwis urządzeń specjalistycznych. Ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i różnego rodzaju placówek służby zdrowia, takich jak przychodnie, szpitale, kliniki, NZOZy i prywatne gabinety. W naszym asortymencie znajdą Państwo produkty do dezynfekcji, akcesoria do masażu, worki przeznaczone na odpady medyczne oraz meble medyczne. Termometry, ciśnieniomierze, wagi, inhalatory, aparaty EKG i USG - to tylko niewielka część naszego asortymentu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Sprzedajemy:

• laryngoskopy,
• analizatory składu ciała,
• analizatory krwi,
• lupy okularowe,
• rektoskopy,
• spirometry,
• otoskopy,
• stetoskopy lekarskie,
• nawilżacze,
• osuszacze.

Znajdą Państwo u nas oftalmoskopy, aparaty laryngologiczne, palestezjometry oraz poduszki rozgrzewające. W ofercie naszego sklepu znajdują się aparaty EEG, EKG, USG oraz KTG. Sprzedajemy lampy czołowe i medyczne, lasery wysokoenergetyczne, lupy okularowe oraz latarki diagnostyczne. W asortymencie posiadamy produkty babycare, detektory tętna płodu i testy ciążowe.

Oferujemy:

• higrometry,
• holtery ciśnienia,
• holtery EKG,
• pulsoksymetry,
• pikflometry.

Asortyment firmy zawiera elektrostymulatory, ergospirometry oraz fantomy medyczne. W sprzedaży posiadamy kable pacjenta, kardiomonitory. Oferujemy produkty okulistyczne, stoliki do aparatów EKG, termometry lekarskie, wagi medyczne, torby oraz walizki medyczne.

W razie jakichkolwiek pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapewniamy sprawną dostawę zamówionych u nas towarów oraz atrakcyjne ceny.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!
Marki i specjalizacje
Oferujemy Państwu m.in. wagi medyczne renomowanej marki SECA, elektrokardiografy, holtery ciśnienia i EKG marki Aspel, ciśnieniomierze, inhalatory, masażery, nawilżacze powietrza i wiele innych artykułów firmy Beurer. Precyzyjne ciśnieniomierze Omron, Microlife i Rossmax. Ponadto secjalistyczny sprzęt marki Heine.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
K
Karolina
Profesjonalnie i szybko. Fantastyczna obsługa i sprzęt najwyższej jakości.