SPS-Serwis. Pstrągowski Sławomir

Czyszczące urządzenia przemysłowe
ul. Lubelska 29, 10-406 Olsztyn warmińsko-mazurskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(89) 526 71 90
SPS-Serwis. Pstrągowski Sławomir

Informacje

Opis działalności
Główny profil firmy SPS-Serwis obejmuje sprzedaż, serwis i wynajem urządzeń marki Kärcher oraz Nilfisk-Alto. Oprócz tego dysponujemy bogatym asortymentem niezawodnych środków chemicznych firmy Tenzi. Mamy też duży wybór części zamiennych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży.
Produkty i usługi
Służymy fachowym doradztwem podczas zakupu sprzętu, szybką i bezpieczną dostawę urządzeń, a także serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny. Ponadto nasi klienci mogą liczyć na atrakcyjne ceny.

W naszej ofercie znajdują się zarówno nowe, jak i używane urządzenia do użytku domowego bądź profesjonalnego. Używane urządzenia sprzedajemy z gwarancją. Asortyment firmy SPS-Serwis obejmuje:

• urządzenia wysokociśnieniowe
• szorowarki automatyczne
• systemy czyszczące dla przemysłu
• parownice
• urządzenia dla myjni samochodowych
• odśnieżarki
• dmuchawy
• zamiatarki

Dodatkowo sprzedajemy myjki wysokociśnieniowe, w tym mobilnei stacjonarne. Prowadzimy także sprzedaż odkurzaczy domowych, profesjonalnych lub przemysłowych. Ponadto polecamy maszyny czyszczące z uwzględnieniem automatów szorująco-zbierających, czy polerek.

Uzupełnienie oferty firmy SPS-Serwis stanowi chemia profesjonalna, która wykorzystywana jest w przemyśle lub motoryzacji. Doskonale sprawdzi się również do konserwacji podłóg oraz dezynfekcji i konserwacji urządzeń.

Specjalizujemy się w naprawie sprzedawanych przez nas urządzeń, na przykład myjek wysokociśnieniowych, zamiatarek, odkurzaczy lub szorowarek. Poradzimy sobie z każdą usterką. Jeśli urządzenie jest duże lub stacjonarne, zapewniamy możliwość naprawy u klienta.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.

Zapraszamy do nawiązania współpracy z firmą SPS-Serwis w Olsztynie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń