Plastics Group Sp. z o. o.

Płyty, rury, profile, rulony i wiele innych elementów z tworzyw sztucznych

Tworzywa sztuczne
ul. Lubelska 44C, 10-409 Olsztyn warmińsko-mazurskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Plastics Group Sp. z o. o.

Informacje

Opis działalności
Plastics Group to założona w 2002 roku spółka z siedzibą w Warszawie, prowadząca w 15 miastach Polski, w tym w Olsztynie oddziały. Znajduje się tu świetnie wyposażony magazyn z materiałami używanymi przez klientów przedsiębiorstwa. Firma zapewnia duży wybór produktów, atrakcyjne ceny i fachowe doradztwo.
Produkty i usługi
Plastics Group otwiera się zarówno na klientów hurtowych, jak i detalicznych. Ma w swojej ofercie rozwiązania renomowanych marek, które sprawdzają się nawet w najbardziej wymagających branżach. Oferta obejmuje artykuły dla budownictwa, firm produkcyjnych, drukarni, agencji reklamowych i innych podmiotów. Najwięcej dostępnych jest wyrobów i półproduktów z tworzyw sztucznych, które używane są m.in. do budowy zadaszeń, osłon, ścianek, elementów dekoracyjnych i wypełniania stolarki otworowej. Sprzedaż obejmuje:
-poliwęglan lity,
-poliwęglan komorowy,
-płyty warstwowe,
-plexiglas komorowy,
-płyty elewacyjne,
-ekrany akustyczne,
-systemy panelowe.

Ponadto w Plastics Group można kupić osłony taśmociągów, umywalki, profile montażowe do płyt oraz blachy aluminiowe. Z aluminium wykonane są także systemy napinające do tkanin powlekanych, profile do hal, namiotowych i profile do reklam oraz celów budowlanych. W tym ostatnim przypadku można ich użyć do okien, drzwi, balustrad, fasad i zadaszeń.

Poza wymienionymi produktami firma sprzedaje folie stretch i bąbelkowe do pakowania, tkaniny powlekane, w tym plandeki i kurtyny spawalnicze oraz artykuły dla poligrafii i reklamy. Są to specjalne folie do zadrukowywania, nadające się do produkcji oklein na samochody albo witryny oraz drukowania reklam wielkoformatowych, takich jak banery. Z kolei do produkcji reklam używane są płyty, rury i pręty z tworzyw sztucznych.

Więcej informacji dotyczących Plastics Group można uzyskać pod podanym numerem telefonu albo po napisaniu e-maila. Warto też odwiedzić stronę internetową, gdzie opisano sprzedawane materiały.
Marki i specjalizacje
Firma sprzedaje produkty Plexiglas®, Lexan®, Makrolon®, Dibond®, Alucobond®, Fundermax®, Resopal®, Rodeca®, Cembrit®, Euronit®, Styrisol®, Corian®, Staron®, Ondex®, Cosmotherm® - Cosmotech, Anwil®, Avery Dennison®, Hexis®, Sattler®, Kloeckner.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń