Salon Ślubny Magdalena

U nas znajdziesz swoją wymarzoną suknię ślubną

Suknie ślubne i komunijne
ul. Mazurska 12, 10-518 Olsztyn warmińsko-mazurskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Salon Ślubny Magdalena
ul. Mazurska 12, 10-518 Olsztyn warmińsko-mazurskie
NIP
7391976104
Telefon
Salon Ślubny Magdalena

Informacje

Opis działalności firmy Salon Ślubny Magdalena w Olsztyn
Siedziba naszej firmy w Olsztynie. Prowadzony przez nas salon mody ślubnej Magdalena jest firmą rodzinną z wieloletnia tradycją. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Nasz salon sukien ślubnych to miejsce, w którym każda przyszła Panna Młoda znajdzie swoją jedyną, niepowtarzalną i wymarzoną suknię na najważniejszy dzień w życiu. Prowadzimy go sukcesywnie od wielu lat, dzięki czemu zyskaliśmy grono stałych klientek i cieszymy się doskonałą renomą.

Posiadamy produkty od znanych i cenionych producentów. Dysponujemy zarówno klasycznymi, jak i nowoczesnymi modelami nie tylko na ślub kościelny, ale i cywilny. Suknie dostępne są w różnych stylach, fasonach i rozmiarach, dzięki czemu możemy zaspokoić różne preferencje i potrzeby kobiet.

Dodatkowo w sprzedaży mamy akcesoria w postaci welonów, woalek, tiar. Proponujemy również wyjątkową biżuterię ślubną i kwiaty do podkreślenia fryzury ślubnej. Zajmujemy się też wypożyczaniem sukien ślubnych.

W naszym salonie można liczyć na profesjonalne doradztwo doświadczonych stylistów, którzy pomogą w wyborze idealnej sukni. Wezmą pod uwagę gust klientki, preferowany styl, budżet i inne elementy.

Oferowane przez nas kolekcje można obejrzeć na naszej stronie internetowej, na którą serdecznie zapraszamy.
Zasięg działania
Firma Salon Ślubny Magdalena z lokalizacji: Olsztyn świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
warmińsko-mazurskie, Olsztyn, olsztyński

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń