Auto-Serwis Stempień Bartosz Stempień

Profesjonalne usługi lakiernicze

Blacharstwo i lakiernictwo
ul. Morwowa 12, 10-337 Olsztyn warmińsko-mazurskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Auto-Serwis Stempień Bartosz Stempień
ul. Morwowa 12, 10-337 Olsztyn warmińsko-mazurskie
Telefon
Auto-Serwis Stempień Bartosz Stempień

Informacje

Opis działalności firmy Auto-Serwis Stempień Bartosz Stempień w Olsztyn
Auto-Serwis prowadzony przez Bartosza Stempnia, powstał w 2012 roku, na terenie Olsztyna. Specjalnością zakładu jest lakiernictwo.
Produkty i usługi
Głównym podmiotem działalności jest profesjonalna obsługa w zakresie lakiernictwa i blacharstwa. Auto-Serwis to warsztat lakierniczy, który specjalizuje się w usuwaniu wgnieceń i likwidacji szkód, powstałych w wyniku wypadków, czy stłuczek. Zakres usług obejmuje przede wszystkim naprawy karoserii, do których wykorzystuje się metody i techniki dostosowywane indywidualnie, w zależności od rodzaju i skali uszkodzenia. Szczególnie polecana jest reperacja panelowa, która polega na odnowie karoserii, bez konieczności ingerowania w konstrukcję nośną pojazdu. Na czas każdej naprawy Klient otrzymuje samochód zastępczy.

Warsztat dysponuje bogatym zapleczem technicznym, które wyposażone jest w najlepszej jakości narzędzia i środki. Kadra pracownicza składa się z doświadczonych i wykwalifikowanych mechaników, którzy do każdego zlecenia podchodzą rzetelnie i profesjonalnie. Interesanci mogą liczyć na najlepsze ceny na rynku oraz krótkie terminy realizacji zleceń.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Firma Auto-Serwis Stempień Bartosz Stempień z lokalizacji: Olsztyn świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
warmińsko-mazurskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń