Efbi Sp. z o.o.

Głowice kablowe, osprzęt kablowy, narzędzia kablowe, elastyczne kable

Systemy i usługi telekomunikacyjne
ul. Okopowa 11, 10-075 Olsztyn warmińsko-mazurskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(89) 527 08 79
Efbi Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Efbi prowadzi działalność nieprzerwanie od 1993 roku. Przez ten czas zdobyliśmy bogate doświadczenie Nasza główna oferta to handel i produkcja artykułów dla telekomunikacji oraz energetyki. Działamy jako oficjalny przedstawiciel firmy 3M Poland oraz zajmujemy się dystrybucją produktów innych renomowanych firm. Jesteśmy zlokalizowani w Olsztynie.
Produkty i usługi
Przedsiębiorstwo Handlowo - Produkcyjne "EFBI" to ponad 25 lat doświadczeń. Od samego początku zajmujemy się handlem i produkcją artykułów dla telekomunikacji oraz energetyki i niezmiennie stawiamy na zapewnienie klientom najwyższej jakości asortymentu.
Działamy jako oficjalny przedstawiciel firmy 3M Poland, jesteśmy również dystrybutorem takich firm, jak CORNING USA, COMTEC Communikationsaniagen GmbH Niemcy, KATIMEX Niemcy, Siemens Company Polska, ADC KRONE oraz wielu innych. Te przedsiębiorstwa należą do wiodących producentów urządzeń i artykułów telekomunikacyjnych na świecie. Na dużą część asortymentu posiadamy własne świadectwa homologacji uprawniające do ich montażu w sieciach telekomunikacyjnych.
Polecamy także osprzęt kablowyfirmy 3M czyli szeroką gamę nowoczesnych rozwiązań, które można zastosować do łączenia i zakańczania kabli. Nasza bieżąca oferta produktowa to m.in.:

- mufy,
- głowice kablowe,
- osprzęt kablowy,
- końcówki,
- produkty do napraw i konserwacji,
- systemy instalacyjne,
- elastyczne kable sterownicze,
- okablowanie światłowodowe,
- osłony mechaniczne,
- systemy łączówek,
- urządzenia, mierniki, analizatory,
- inne.
Naszą działalność prowadzimy na terenie całego kraju, szczególnie zaś województw: warmińsko – mazurskiego, podlaskiego, zachodniopomorskiego, pomorskiego, lubuskiego, wielkopolskiego, kujawsko - pomorskiego, mazowieckiego, łódzkiego, lubelskiego.

Serdecznie zapraszamy do owocnej współpracy.
Marki i specjalizacje
- Osłona mechaniczna typu KM 0
- Osłona mechaniczna typu KM 1
- Osłona mechaniczna typu KM 2
- Osłona mechaniczna typu KM 3
- Osłona mechaniczna typu KM 4
- Osłona mechaniczna typu KM 5
- Osłona mechaniczna typu KM 10
- Osłona mechaniczna typu KM 30
- Osłony mechaniczne typu KMG-A, B, C
- Łączniki ciągłości ekranu
- Ulotka do umowy ramowej TP S.A.- EFBI
Certyfikaty
W roku 2002 Spółka wdrożyła System Zarządzania Jakością i uzyskała certyfikat potwierdzający jego zgodność z wymaganiami normy ISO 9001:2000, która jest świadectwem zdolności do ciągłego dostarczania wyrobów zgodnych z wymaganiami klienta i zmieniających się przepisów również międzynarodowych oraz dążącej do zwiększenia zadowolenia klienta (według ISO 9001:2000 wyrobem jest także usługa).
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń