Diner BISTRO & CATERING

Posiłki z dostawą do domu

Bary
ul. Orłowicza 4, 10-684 Olsztyn warmińsko-mazurskie
(1 opinia) napisz opinię
Diner BISTRO & CATERING

Informacje

Opis działalności
Nasz bar szybkiej obsługi Diner BISTRO & CATERING jest zlokalizowany w Olsztynie. Rozpoczęliśmy działalność w 2016 roku. Od tego czasu każdego dnia przygotowujemy smaczne, syte i atrakcyjne cenowo potrawy kuchni polskiej.
Produkty i usługi
Jesteśmy barem szybkiej obsługi. Cechą charakterystyczną naszego lokalu Diner BISTRO & CATERING jest krótki czas oczekiwania na posiłek, ponieważ używamy podgrzewaczy. Oferta zawiera smaczne dania kuchni polskiej. Przygotowujemy, nawiązując do najlepszych przepisów domowe obiady i śniadania. Korzystamy ze składników najwyższej jakości, dzięki czemu mamy pewność co do klasy naszych posiłków.

W menu mamy surówki, sałatki oraz takie dania mączne jak:
-krokiety,
-pierogi,
-kopytka,
-kluski leniwe,
-naleśniki.

Przygotowujemy również zupy, w tym krem z dyni i dania mięsne, np. kotlety schabowe. Każdego dnia w naszym menu pojawiają się obok stałych pozycji nowe dania, które można kupić pojedynczo albo w zestawach w atrakcyjnych cenach.

Serwujemy dania na miejscu i na wynos. Klienci mają możliwość wykupienia abonamentu obiadowego. Dla wygody gości umożliwiamy płatność kartą. Zajmujemy się również cateringiem, w ramach którego przygotowujemy dania główne i przystawki

Posiadamy salę na 60 osób, gdzie organizujemy różnego typu imprezy okolicznościowe. Obsługujemy komunie, chrzciny, stypy, śluby i spotkania biznesowe. Gwarantujemy komfortowe warunki i szampańską zabawę.

Zapraszamy do skorzystania z usług baru Diner BISTRO & CATERING. Więcej informacji o lokalu umieściliśmy na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
warmińsko-mazurskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
J
Jakub
Moja ulubiona restauracja w mieście! Wchodzę, zamawiam dania i nie muszę długo czekać na realizację zamówienia.