Klaudiusz Rojek Indywidualna praktyka stomatologiczna

Prostowanie zębów, wstawianie uzupełnień protetycznych i leczenie kanałowe

Stomatolodzy i protetycy
ul. Panasa 1/39, 10-052 Olsztyn warmińsko-mazurskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Klaudiusz Rojek Indywidualna praktyka stomatologiczna

Informacje

Opis działalności
Klaudiusz Rojek jest stomatologiem, który prowadzi klinikę dentystyczną w Olsztynie od 2006 roku. Dentysta ukończył Uniwersytet Medyczny w Białymstoku w 1998 roku. Rojek Dental przyjmuje dzieci i dorosłych oferując zabiegi lecznicze, poprawiające komfort życia oraz estetyczne.
Produkty i usługi
Od stanu zębów zależy zdrowie całego ciała, dlatego nie należy lekceważyć objawów wskazujących na postępującą chorobę. Także wszelkie zmiany skutkujące krzywym zgryzem i utratą zębów wymagają odwiedzin w gabinecie stomatologicznym. W Olsztynie dzieci i dorośli mogą skorzystać z usług stomatologicznych kliniki Rojek Dental, w tym wizyt diagnostycznych, leczenia próchnicy plombami i za pomocą mikroskopowego leczenia kanałowego i uzupełnienia ubytków w uzębieniu. Do tego celu służą implanty tytanowe oraz uzupełnienia protetyczne, takie, jak:
-protezy,
-mosty,
-korony,
-licówki.

Licówki porcelanowe i kompozytowe nadają zębom białego wyglądu, tak samo, jak wybielanie za pomocą lasera. Piękny wygląd uzębienia można uzyskać również poprzez opiekę ortodontyczną. W Rojek Dental do zębów dobierane są specjalne przezroczyste nakładki Clear Aligner i Alignery Invisalign, które są wymieniane wraz z postępami leczenia.

Przed wizytą należy umówić jej termin, najlepiej korzystając z podanego numeru telefonu. Więcej informacji dotyczących oferty stomatologicznej Rojek Dental znajduje się na stronie internetowej kliniki.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
warmińsko-mazurskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń