Horyzonty Cafe Karolina Brejnak

Zapewniamy catering i kameralną salę restauracyjną

Organizacja imprez i konferencji
ul. Pieniężnego 17/12, 10-006 Olsztyn warmińsko-mazurskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Horyzonty Cafe Karolina Brejnak

Informacje

Opis działalności
Restauracja Horyzonty Cafe powstała w Olsztynie, a jej właścicielką jest Karolina Brejnak. Nasz lokal to doskonałe miejsce, aby zjeść ciepły posiłek w ciągu dnia lub zorganizować uroczystość z okazji urodzin, komunii, czy innych ważnych wydarzeń. Zapewniamy smaczne potrawy, miłą obsługę oraz zadbaną salę jadalną. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Restauracja Horyzonty Cafe znajduje się blisko starego miasta w Olsztynie i zaprasza gości na smaczne potrawy z polskiej i europejskiej kuchni. Niezależnie od tego, czy macie Państwo ochotę na lekki lunch, pożywny i gorący obiad, czy krótkie spotkanie przy kawie, z pewnością zadbamy o to, aby wszystkie nasze dania były przygotowane z najwyższą jakością!

Mamy doświadczenie w organizowaniu imprez okolicznościowych, a nasz lokal idealnie nadaje się do przygotowania uroczystości w rodzinnym gronie. Zadbana i piękne wykończona sala jadalna to doskonałe miejsce na organizację spotkań i uroczystości takich jak:
- komunia,
- chrzciny,
- konferencja,
- spotkanie biznesowe,
- bankiety,
- wigilie,
- urodziny,
- spotkanie szkolne.

Na tę specjalną okazję nasi kucharze zadbają o przygotowanie potraw, których nie ma na co dzień w naszej karcie dań. Catering uwzględnia zawsze indywidualne preferencje naszych gości. Podajemy lekkie potrawy w postaci przystawek, czy smacznych zup. Serwujemy również gorąca dania obiadowe w wersji mięsnej lub wegetariańskiej. Na specjalne życzenie realizujemy także zamówienia na potrawy bezglutenowe. Na deser polecamy pyszne lody z dodatkami, szarlotkę na gorąco lub torty owocowe ze świeżymi malinami. Oczywiście dbamy również o podawanie gorących herbat i kaw, czy orzeźwiających napojów.

Dbamy o wysoką jakość realizowanych przez nas usług. Z tego powodu wszystkie procesy przygotowywania potraw muszą być zgodne z obowiązującymi standardami HACCP. Obsługa zadba o to komfort wszystkich gości.

Zapraszamy do skorzystania z oferty restauracji Horyzonty Cafe z Olsztyna.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
warmińsko-mazurskie, olsztyński

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń