Es.Pe. UTRZYMANIE CZYSTOŚCI Panasiuk S.

Sprzątanie wnętrz i mycie okien
ul. Pieniężnego 18, 10-006 Olsztyn warmińsko-mazurskie
(3 opinie) napisz opinię
Telefon
602 843 437
Es.Pe. UTRZYMANIE CZYSTOŚCI Panasiuk S.

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo Es Pe świadczy profesjonalne usługi sprzątające. Możemy pochwalić się szeroką ofertą. Zajmujemy się zabezpieczaniem, nabłyszczaniem i doczyszczaniem podłóg (w tym podłóg kamiennych). Ponadto, pierzemy wykładziny, tapicerki i meble tapicerowane. Czyścimy podłogi z wykładzin typu Tarket, jak i Marmoleum. W zakres naszej oferty wchodzi również doczyszczanie posadzek magazynowych oraz szczotkowanie dywanów.
Produkty i usługi
Nasza oferta zawiera:

• sprzątanie domów
• sprzątanie mieszkań
• sprzątanie biur
• sprzątanie magazynów

Dysponujemy uprawnieniami alpinistycznymi. Przyjmujemy zlecenia dotyczące odśnieżania dachów, a także mycia okien na wysokości i trudno dostępnych. Oprócz tego, czyścimy rynny i rury spustowe. Zajmujemy się również konserwacją i pielęgnacją zieleni.

Naszym znakiem rozpoznawczym jest profesjonalizm. Stawiamy na jakość świadczonych usług. Do każdego zlecenia podchodzimy fachowo i starannie. Dbamy o dokładność. Wiemy, że w naszej branży szczególnie istotna jest dbałość o szczegóły. Powierzchnie po naszej usługach charakteryzują się wysokim poziomem czystości. Mamy niskie ceny.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty przedsiębiorstwa Es Pe.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
warmińsko-mazurskie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
B
P
Byla pracownica
Firma to dno. Zero rozmów z pracownikami do tego nie płaci na czas albo wogole. Środki czystości są do niczego a jeśli już jakieś da to ludzie narzekają że po sprzatnieciu się dusza do tego zatrudnia na czarno i nie chce dać umowy zlecenia. Ten pan nie powinien mieć tej firmy wogole
B
P
Były pracownik
Chyba sam Panasiuk taka opinię sobie wystawił.Firma dno.Ludzie z przypadku za grosze pracują i jnie otrzymują wyplaty.Sprzatac trzeba wodą.Nie polecam.Wystarczy popytac w Olsztyńskich firmach gdzie udawane bylo sprzatanie przez tą firme jaki to profesjonalista.
K
Klient
Polecam w 100 % tą firmę. Usługi na najwyższym poziomie.