Miedza Usługi Geodezyjne Piotr Wesołowski

Kompleksowe usługi geodezyjne w konkurencyjnych cenach i terminach

Geodezja
ul. Popiełuszki 5/48, 10-693 Olsztyn warmińsko-mazurskie
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota 07:00 - 20:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
Nieruchomości
600929092
Geodezja
503738383
Niedziela: kontakt email
biuro@miedza.eu
Miedza Usługi Geodezyjne Piotr Wesołowski

Informacje

Opis działalności
W Przedsiębiorstwie Miedza zajmujemy się świadczeniem pełnego zakresu usług geodezyjnych już od 2012 roku. Nasza siedziba znajduje się w Olsztynie, a założycielem jest Piotr Wesołowski. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.
Produkty i usługi
W Przedsiębiorstwa Miedza działamy prężnie na polskim rynku już od niemal dekady, posiadamy jednak doświadczenie daleko wykraczające poza ten okres. Zajmujemy się przede wszystkim kompleksową obsługą geodezyjną inwestycji. Wieloletni staż pracy w zawodzie daje nam przewagę nad wieloma innymi firmami geodezyjnymi. Zwiększa ją systematycznie aktualizowany przez nas zasób nowoczesnych urządzeń. Wraz z doświadczeniem gwarantuje to naszym klientom dokładne, sprawne i terminowe przeprowadzenie zleconych nam prac.

Nasza oferta obejmuje usługi w takich zakresach jak między innymi:

- pomiary sytuacyjno-wysokościowe - w tym tyczenia sieci uzbrojenia terenu oraz obiektów budowlanych, mapy do celów planistycznych i projektowych, czy też powykonawcze pomiary inwentaryzacyjne,
- prace geodezyjno-prawne - w tym wznowienia znaków granicznych, rozgraniczenia nieruchomości, czy też podziały nieruchomości,
- geodezyjna obsługa inwestycji - w tym pomiary odkształceń i przemieszczeń, obmiary robót do sprzedaży, czy też zakładanie osnów realizacyjnych,
- pomiary specjalistyczne - w tym na przykład pomiary budowli smukłych takich jak maszty, pomiary powierzchni zasiewów, czy też wektoryzacja map analogowych.

Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i również różnego rodzaju przedsiębiorstwa oraz instytucje.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej strony internetowej. Można znaleźć tam więcej szczegółowych informacji dotyczących oferty.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

opgk,