Miedza Usługi Geodezyjne Piotr Wesołowski

Kompleksowe usługi geodezyjne w konkurencyjnych cenach i terminach

Geodezja
ul. Popiełuszki 5/48, 10-693 Olsztyn warmińsko-mazurskie
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota 07:00 - 20:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Miedza Usługi Geodezyjne Piotr Wesołowski
ul. Popiełuszki 5/48, 10-693 Olsztyn warmińsko-mazurskie
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
Nieruchomości
600929092
Geodezja
503738383
Niedziela: kontakt email
biuro@miedza.eu
Miedza Usługi Geodezyjne Piotr Wesołowski

Informacje

Opis działalności firmy Miedza Usługi Geodezyjne Piotr Wesołowski w Olsztyn
W Przedsiębiorstwie Miedza zajmujemy się świadczeniem pełnego zakresu usług geodezyjnych już od 2012 roku. Nasza siedziba znajduje się w Olsztynie, a założycielem jest Piotr Wesołowski. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.
Produkty i usługi
W Przedsiębiorstwa Miedza działamy prężnie na polskim rynku już od niemal dekady, posiadamy jednak doświadczenie daleko wykraczające poza ten okres. Zajmujemy się przede wszystkim kompleksową obsługą geodezyjną inwestycji. Wieloletni staż pracy w zawodzie daje nam przewagę nad wieloma innymi firmami geodezyjnymi. Zwiększa ją systematycznie aktualizowany przez nas zasób nowoczesnych urządzeń. Wraz z doświadczeniem gwarantuje to naszym klientom dokładne, sprawne i terminowe przeprowadzenie zleconych nam prac.

Nasza oferta obejmuje usługi w takich zakresach jak między innymi:

- pomiary sytuacyjno-wysokościowe - w tym tyczenia sieci uzbrojenia terenu oraz obiektów budowlanych, mapy do celów planistycznych i projektowych, czy też powykonawcze pomiary inwentaryzacyjne,
- prace geodezyjno-prawne - w tym wznowienia znaków granicznych, rozgraniczenia nieruchomości, czy też podziały nieruchomości,
- geodezyjna obsługa inwestycji - w tym pomiary odkształceń i przemieszczeń, obmiary robót do sprzedaży, czy też zakładanie osnów realizacyjnych,
- pomiary specjalistyczne - w tym na przykład pomiary budowli smukłych takich jak maszty, pomiary powierzchni zasiewów, czy też wektoryzacja map analogowych.

Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i również różnego rodzaju przedsiębiorstwa oraz instytucje.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej strony internetowej. Można znaleźć tam więcej szczegółowych informacji dotyczących oferty.
Certyfikaty

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

opgk,