Art-Met Kowalstwo Artystyczne Zygmunt Piotrowicz

Producent bram, ogrodzeń i krat kutych na wymiar

Metaloplastyka
ul. Poprzeczna 13, 10-855 Olsztyn warmińsko-mazurskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Art-Met Kowalstwo Artystyczne Zygmunt Piotrowicz
ul. Poprzeczna 13, 10-855 Olsztyn warmińsko-mazurskie
NIP
7431168191
Telefon
Art-Met Kowalstwo Artystyczne Zygmunt Piotrowicz

Informacje

Opis działalności firmy Art-Met Kowalstwo Artystyczne Zygmunt Piotrowicz w Olsztyn
Firma Art-Met znajduje się w Olsztynie i została założona przez Zygmunta Piotrowicza. Działamy od 2012 roku i realizujemy szereg prac z zakresu metaloplastyki oraz kowalstwa artystycznego.
Produkty i usługi
Pięknie wykute ogrodzenia i bramy od dziesiątek lat zdobią posesje prywatnych domów, a także firm. Ogrodzenia produkowane na wymiar to bardzo ważny element wykończeniowy każdej nieruchomości, dlatego naszą ofertą kierujemy do wszystkich mieszkańców Olsztyna oraz okolic. W naszym warsztacie zajmujemy się obróbką oraz kuciem różnych rodzajów stali. Na zamówienie produkujemy:
- balustrady ze stali czarnej,
- balustrady ze stali nierdzewnej,
- bramy wjazdowe,
- ogrodzenia z metalu,
- bramy rozwierne i przesuwne,
- furtki,
- kraty,
- płoty,
- schody.

Kowalstwo artystyczne to branża, która od wielu lat wykorzystuje do produkcji stal, ze względu na jej właściwości ważne w procesie wytwarzania konstrukcji narażonych na ciągły kontakt z wilgocią lub promieniami słonecznymi. Ogrodzenia i bramy stalowe są odporne na korozję, wysokie i niskie temperatury oraz odkształcenia. Można je również montować w środowisku przemysłowym lub morskim, bez obawy o zbyt szybką eksploatację. Właśnie dlatego niemal wszystkie balustrady, bramy i kraty na posesjach prywatnych, ale również obiektach użyteczności publicznej produkowane są ze stali.

Osoby zainteresowane wykonaniem projektu unikatowego ogrodzenia lub balustrady oraz jego realizacją, zapraszamy do kontaktu - firma Art-Met w Olsztynie.
Zasięg działania
Firma Art-Met Kowalstwo Artystyczne Zygmunt Piotrowicz z lokalizacji: Olsztyn świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
bartoszycki, kętrzyński, lidzbarski, mrągowski, nidzicki, Olsztyn, olsztyński, ostródzki, szczycieński

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń