Kancelaria Adwokacka Adwokat Karol Podowski

Porady prawne i reprezentacja Klienta przed sądem

Adwokaci
ul. Prosta 23/2, 10-028 Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie
Poniedziałek 8:00 - 16:00
Wtorek 8:00 - 16:00
Środa 8:00 - 16:00
Czwartek 8:00 - 16:00
Piątek 8:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(33 opinie) napisz opinię
Kancelaria Adwokacka Adwokat Karol Podowski
ul. Prosta 23/2, 10-028 Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie
NIP
9840176361
Telefon
Kancelaria Adwokacka Adwokat Karol Podowski

Informacje

Opis działalności firmy Kancelaria Adwokacka Adwokat Karol Podowski w Olsztyn
Kancelarię Adwokacką prowadzimy od 2013 roku w Olsztynie, a jej założycielem jest adwokat Karol Podowski, wpisany jako Członek Olsztyńskiej Izby Adwokackiej. Podejmujemy się prowadzenie spraw na terenie całego kraju.
Produkty i usługi
Aktualnie nasza kancelaria adwokacka obsługuje Klientów w Olsztynie przy ul. Prostej 23/2 oraz w Nidzicy przy ul. Kościuszki 13/2. Doradztwa prawnego udzielamy zarówno Klientom indywidualnym, jak i właścicielom firm oraz spółek. Podejmując się rozwiązywania spraw, zawsze kierujemy się etyką zawodową, według której najważniejsze jest dobro naszego Klienta.

Nasze kwalifikacje umożliwiają nam uczestniczenie w sprawach związanych z takimi gałęziami prawa jak:
- prawo cywilne,
- prawo spadkowe,
- prawo rodzinne,
- prawo karne.

Zajmujemy się sprawami rozwodowymi oraz związanymi z podziałem majątku wspólnego, alimentami, czy ustaleniem władzy rodzicielskiej. Pomagamy także uzyskać odszkodowanie lub zadośćuczynienie.

Do naszych zainteresowań należy szeroko pojęte prawo rolne. Jesteśmy autorami bloga "Pole Wiedzy", na którym umieszczamy informacje na temat wielu kwestii prawnych ważnych dla osób prowadzących gospodarstwo rolne. Sami uczestniczymy w sprawach związanych ze szkodami łowieckimi, odpowiedzialnością za szkody w rolnictwie, czy w sprawach o obrót nieruchomościami rolnymi.

Do naszych zadań należy:
- przygotowanie analiz i opinii prawnych,
- doradztwo również w formie elektrowniczej za pomocą internetu,
- przygotowanie pism procesowych i przedprocesowych,
- przygotowanie umów,
- przygotowanie wniosków i pozwów,
- przygotowanie regulaminów,
- reprezentowanie Klienta przed Sądami powszechnymi i administracyjnymi na każdym etapie postępowania.

Prowadzimy także drugi punkt znajdujący przy ulicy Kościuszki 13/2 w Nidzicy.

Zapraszamy do kontaktu - kadra Kancelarii Adwokackiej w Olsztynie.
Zasięg działania
Firma Kancelaria Adwokacka Adwokat Karol Podowski z lokalizacji: Olsztyn świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
bartoszycki, działdowski, Elbląg, elbląski, kętrzyński, lidzbarski, mławski, mrągowski, nidzicki, Olsztyn, olsztyński, oławski, ostrołęcki, Ostrołęka, ostródzki, przasnyski, szczycieński, żuromiński

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(33 opinie) napisz opinię
M
Mama
Miły adwokat, ale popełnia wiele błędów.
R
Renata
Bardzo dobry Adwokat .Reprezentował mnie przed sądem pracy dzięki jego pomocy dostałam należna mi odprawę od byłego pracodawcy POLECAM
R
Renata
Bardzo dobry adwokat.Dzięki Jego pomocy pomógł mi wywalczyc należna mi odprawę od byłego pracodawcy POLECAM
K
Kamil
Adwokat reprezentował mnie przed sądem. Przed rozprawą dokładnie wysłuchał mojej strony i sam przygotował wszystkie możliwe narzędzia obrony. Korzystał z wielu ustępów prawnych i potrafił szybko odnieść się do zarzutów. Doskonała obrona i wygrana!
K
Kuba
Wystawiam pozytywną opinię, ponieważ adwokat to człowiek odpowiedzialny, zawsze znajduje dla mnie czas, a jeśli nie może mnie umówić danego dnia na konsultację, to rozmawiamy przez internet o pilnych sprawach.
W
Wojciech
Sumiennie przygotowali się do rozprawy. Zadbali o każdy szczegół. Pomogli mi zebrać dowody, dokładnie mnie wysłuchali i przede wszystkim uwierzyli! W końcu po trzech latach ciągnącej się sprawy udało mi się udowodnić swoją niewinność.
K
Kuba
Adwokat ma dla mnie zawsze czas i w przypadku pilnej sprawy łączymy się na wideorozmowie przez internet. To dla mnie ogromna wygoda, bo nie muszę jechać do kancelarii 20 km. Adwokat jest wykwalifikowany i potrafi odpowiedzieć na każde moje pytanie.
P
Pligiewicz975
Współpracowaliśmy razem pół roku i dzięki ich zaangażowaniu udało mi się skazać oszusta i właściciela firmy, przez którego miałem problemy finansowe.
D
Dominika
Mam stały kontakt z adwokatem. Często rozmawiamy również przez internet za pomocą komunikatorów. Otrzymuję opinie i analizy względem prowadzenia spółki. Uważam, że doradztwo jest fachowe i na wysokim poziomie.
K
Kuba
Zlikwidowaliśmy spółkę, a pomógł nam adwokat z tej kancelarii. Dzięki niemu cały proces znacznie się skrócił i wiedzieliśmy co mamy robić.
O
Ola
Dużo mi doradzają przy prowadzeniu spółki. Ich porady są zawsze trafne i pozwalają mi prowadzić firmę zgodnie z aktualnymi przepisami.
K
Kasper
Byli obecni na zgromadzeniu walnym naszej firmy. Polecam adwokatów, bo są rzetelni i mają ogromną wiedzę prawną potrzebną do przygotowywania umów, czy wydawania opinii.
A
Anyczka660
Udało mi się uzyskać alimenty dla mojego syna, dzięki wsparciu tej kancelarii. Od razu rozpoznali sprawę, przygotowali dla mnie odpowiednie pisma i pomogli mi zakończyć walkę o pieniądze z byłym mężem.
N
Norbert
Bardzo dobry adwokat, który tak przygotował się do sprawy, że udało mi się uzyskać zadośćuczynienie za wypadek komunikacyjny!
O
Oliwer
Pomogli mi tutaj otworzyć spółkę. Wyjaśnili wszystkie zawiłe ustępy prawne oraz sami przygotowali potrzebne dokumenty. Warto z nimi współpracować!
M
Maksymilian
Otrzymałem tutaj bardzo wyczerpujące informacje i wsparcie podczas przekształcania mojego gruntu rolnego. Dzięki tej pomocy cały proces stał się o wiele łatwiejszy.
R
Rolnik
Adwokat zrobił wszystko, aby mi pomóc wywalczyć odszkodowanie za straty łowieckie. Podczas rozprawy powoływał się na masę przepisów prawnych i sąd uchylił się ku mojej prośbie.
M
Mateusz
Stworzyliśmy grupę producentów rolnych. Wszystkie kwestie prawne omówiliśmy w tej kancelarii. Adwokat bardzo szczegółowo objaśnił nam zasady działania takiej grupy i pomógł w kwestiach prawnych i dokumentach.
Ł
Łukasz
Udało mi się zażegnać spór sąsiedzki na drodze negocjacji pozasądowych, w których uczestniczył właśnie ten adwokat. Podał nam rozsądne rozwiązanie sprawy i poparł wszystko normami prawnymi. Udało nam się dogadać!
M
Maciek
Duża znajomość przepisów w zakresie prawa spółek. Wszystkie umowy bardzo szczegółowo zaopiniowane. Polecam tego adwokata wszystkim właścicielom firm.
G
Grażyna
Adwokat Karol Podowski pomógł mi wyeksmitować lokatorów, którzy dosłownie zagnieździli się w moim mieszkaniu pomimo zakończenia się umowy. Bez pomocy tego Pana nie dałabym sobie rady.
A
Andrzej
Doradzili mi podczas przekształcania gruntu rolnego. Przez telefon adwokat odpowiedział na wszystkie moje pytania bardzo wyczerpująco. Polecam.
L
Laura
Dzięki pomocy tego adwokata wywalczyłam odszkodowanie od kierowcy, który sprawił, że do tej pory poruszam się o kulach. Dziękuje za zaangażowanie w moją sprawę!
M
Maja_mala
Oskarżyłam lekarza, który wyrządził mi straszną krzywdę podczas operacji. Oczywiście lekarz długo uchylał się od odpowiedzialności. Współpraca z tą kancelarią przyniosła w końcu efekty i wygrałam cały proces!
M
Malwina
Bardzo dobry adwokat, który pomógł mi rozwieść się z mężem oraz odzyskać należną mi część majątku.
M
Małgosia
Ich wsparcie zmieniło bieg całej rozprawy i dzięki nim mogłam udowodnić przed sądem, że nie zawiniłam podczas wypadku samochodowego! Dziękuje za tak ogromną pomoc i polecam.
Ł
Łukasz
Mój pracodawca wypowiedział mi bezpodstawnie umowę. Nie mogłem się z nim dogadać w żaden sposób. Dopiero pomoc prawna ze strony tej kancelarii pomogła mi zacząć efektywnie działać w sprawie. Otrzymałem odszkodowanie za to, co się stało.
M
Mariusz
Jestem zadowolony z naszej współpracy szczególnie teraz, kiedy ciężko jest skorzystać z wielu usług na miejscu. Adwokat bez problemu udziela mi porad on-line. Często rozmawiamy podczas wideokonferencji i omawiamy ważne sprawy związane z prowadzeniem mojej spółki. Nie ma problemu ze współpracą przez internet.
K
Kasia
Bardzo długo nie mogłam rozwieść się z mężem, ale w końcu trafiłam na adwokata Karola Podowskiego. Uważam, że jest specjalistą w tej dziedzinie i że dzięki niemu cała rozprawa zakończyła się o wiele szybciej. Otrzymałam władzę rodzicielską nad dzieckiem, co jest dla mnie największą wygraną!
R
Robert
Reprezentowali mnie przed sądem. Do każdej sprawy byli przygotowani. Angażują się w dobro Klienta.
R
Robert
Polecam tego adwokata. Angażuje się w sprawę Klienta. Doskonale zna się na prawie nieruchomości i potrafi uargumentować wszystkie opinie przy pomocy ustępów prawnych. W ten sposób udało mi się odzyskać mój lokal!
K
Karol
Bardzo chciałem widywać się z synem, ale była żona utrudniała mi widzenia. Nie chciałem tego tak zostawić. Pomógł mi w sprawie adwokat Karol Podowski. Zarówno jego wiedza, jak i doświadczenie pozwoliły mi otrzymać zezwolenie sądu na regularne odwiedziny syna.
M
Marek
Z naszej współpracy jestem bardzo zadowolony. Mogłem liczyć na przygotowanie rozsądnej umowy dla mojej spółki. Adwokat zadbał o to, abym był zabezpieczony i żeby umowa była zgodna z prawem. Polecam.