Autocolor Czesław Kochanowski

Czarter jachtów Mazury

Jachty
ul. Pstrowskiego 33C, 10-601 Olsztyn warmińsko-mazurskie
(1 opinia) napisz opinię
Autocolor Czesław Kochanowski

Informacje

Opis działalności
Jako firma Kochanowski Yachting działamy na rynku już od kilkunastu lat. Jesteśmy małą, rodzinną firmą, która dba o każdego Klientów indywidualnie, przygotowując jachty do czarteru. Posiadamy port zlokalizowany w Piszu, jednak działamy również w stolicy Warmii i Mazur.
Produkty i usługi
Wypoczynek na mazurach to dla wielu spełnienie marzeń - my do tego wypoczynku dodajemy odrobinę luksusu. Oferujemy czarter jachtów, czyli potocznie mówiąc wynajem konkretnego jachtu, w konkretnym czasie, z konkretnego miejsca za określoną kwotę. Klienci czarterujący jacht w naszej firmę mają pewność, że będą aktywnie spędzać czas na mazurskich jeziorach wybranym przez siebie jachtem z takim, a nie innym wyposażeniem.

Mogą się Państwo zdecydować na te łodzie:

- Hornet 29 WindDancer,
- Hornet 29 Moondancer,
- Hornet 29 Aquaholic,
- Hornet 29 Ambasador.

Jacht Hornet 29 to nowoczesny i wyjątkowo komfortowy jacht żaglowy. Wewnątrz jachtu znajduje się obszerna mesa i wysoki kambuz z ceramiczną płytą gazową i dwie długie kanapy. Kabiny rufowe podzielone są symetrycznie, a szerokość jednej z nich wynosi 130 cm. Wszystkie nasze jachty są doskonale przygotowane do czarteru, ponieważ naszych priorytetem jest zadowolenie i wypoczynek Klientów z całej Polski.

Poza tym oferujemy wynajem sprzętu wodnego. W pocie Molo przy Hotelu Przystań w Olsztynie mogą Państwo wynajem rowery wodne, skuter wodny, łodzie spacerowe spalinowe oraz elektryczne bez uprawnień, a także komfortowe jachty motorowe typu houseboat.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu - firma Kochanowski Yachting.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
T
thefender
Świetnie wyposażone łodzie motorowe. Jachtem pływałem z żoną i dziećmi. Świetnie wspominamy ten czas.