Figura Sklep Sportowy Emilia Figura-Osełkowska

Profesjonalny sklep sportowy

Rowery
ul. Pstrowskiego 38B, 10-602 Olsztyn warmińsko-mazurskie
Poniedziałek 10:00 - 18:00
Wtorek 10:00 - 18:00
Środa 10:00 - 18:00
Czwartek 10:00 - 18:00
Piątek 10:00 - 18:00
Sobota 10:00 - 14:00
Niedziela Zamknięte
(2 opinie) napisz opinię
Figura Sklep Sportowy Emilia Figura-Osełkowska

Informacje

Opis działalności
Sklep Sportowy Figura, którego właścicielką jest Emilia Figura-Osełkowska, działa na rynku już od 2012 roku. Siedziba naszego sklepu rowerowego zlokalizowana jest w Olsztynie.
Produkty i usługi
Każdy nasz Klient i nie tylko wie, że sport to zdrowie, a nasz sklep jest właśnie dla takich osób. Proponujemy Państwu szeroką gamę rowerów, sprzętu rowerowego, a także sprzętów i akcesoriów przeznaczonych do innych dziedzin sportu.

W naszej ofercie znajdą Państwo rowery takie jak:

rowery szosowe,
rowery miejskie,
rowery dziecięce,
rowery MTB,
rowery triathlonowe.

Co więcej, w naszej ofercie znajdą Państwo kaski rowerowe w różnych kolorach, ochraniacze oraz oświetlenie na rowery. Nie zabraknie także kąpielówek, okularów pływackich i klipsów do nosa. Klienci uprawiający sporty zimowe proponujemy narty biegowe, kije i wiązania.

Aby mieć pewność, że nasza ofertazostała skomponowana specjalnie dla sportowców, uzupełniliśmy ją o odzież sportową. W asortymencie naszego sklepu znajdują się buty sportowe, dresy, a także wygodnie plecaki sportowe.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu ze Sklepem Sportowym Figura w Olszynie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
R
Robert
Obsługa sklepu Figura zasługuje na ogromną pochwałę. Pracownicy pomogli mi dobrać odpowiedni rower dla mnie i mojej żony. Rowery są świetnej jakości, a ceny nie były wysokie.
H
Hubert
To najlepszy sklep sportowy w Olsztynie. Przychodzę tu już od wielu lat, kiedy potrzebuje nowy sprzęt dla mnie lub dla moich dzieci. Polecam serdecznie.