Auto Start Nauka Jazdy Agnieszka Orzoł-Kukuć

Auto Start-Twoja nauka jazdy w Olsztynie

Kursy i nauka jazdy
ul. Słoneczna 31 /11, 10-709 Olsztyn warmińsko-mazurskie
(3 opinie) napisz opinię
Auto Start Nauka Jazdy Agnieszka Orzoł-Kukuć

Informacje

Opis działalności
Auto Start Nauka Jazdy to firma, której właścicielką jest Agnieszka Orzoł-Kukuć. Siedziba działalności znajduje się w Olsztynie, na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Zajmujemy się organizacją kursów na prawo jazdy. W ofercie mamy wiele pakietów, dzięki czemu każdy kursant może wybrać ten odpowiadający jego wymaganiom.

Zapewniamy grafik dostosowany do potrzeb kursanta. Dysponujemy zadbanymi, komfortowymi i klimatyzowanymi pojazdami. Zatrudnieni przez nas instruktorzy są doświadczonymi kierowcami, którzy z pasją i cierpliwością przekazują wiedzę kursantom.

Nasza oferta obejmuje:

- pakiet standard,
- pakiet premium,
- pakiet premium plus,
- pakiet vip.

Cena każdego kursu obejmuje 30 godzin teorii i praktyki, materiały dydaktyczne, zajęcia z pierwszej pomocy oraz godzinną jazdę przed egzaminem. Dodatkowo można uzupełnić pakiet o wjazd na plac manewrowy WORD, indywidualne konsultacje z instruktorem oraz opiekę poegzaminacyjną, która polega na 4 godzinach jazdy po zdanym egzaminie. Prowadzimy także kurs nauki jazdy w języku angielskim. Ponadto organizujemy kursy bez teorii.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na stronie internetowej Auto Start oraz do odwiedzenia siedziby działalności w Olsztynie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
bartoszycki, giżycki, iławski, kętrzyński, mrągowski, Olsztyn, olsztyński, ostródzki, piski, szczycieński

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
V
VincentyXX
Lekcje zawsze były w terminie, który mi odpowiadał. Mój instruktor był bardzo miły i pomocny.
K
Kokosek
Mój instruktor był bardzo miły i cierpliwy. Dzięki niemu nie stresowałam się przed egzaminem, bo wiedziałam, że jestem dobrze przygotowana.
K
Kytaro956
Jestem bardzo zadowolony z kursu w tej szkole. Zdałem egzamin za pierwszym razem. Polecam.