Inicjatywa Północno Zachodnia PW sp. z o.o.

Sprzedaż nowych i używanych wózków widłowych

Wózki widłowe
ul. Składowa 3, 10-421 Olsztyn warmińsko-mazurskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Inicjatywa Północno Zachodnia PW sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Inicjatywa Północno Zachodnia to firma zajmująca się handlem i usługami związanymi z wózkami widłowymi i innymi pojazdami transportu bliskiego produkowanymi przez renomowane marki. Przedsiębiorstwo działa od 1991 roku prowadząc główną siedzibę w Kołbaskowie i dwie filie. Jedna z nich znajduje się w Olsztynie.
Produkty i usługi
Wózki widłowe używane są w magazynach, halach produkcyjnych i sklepach wielkopowierzchniowych do podnoszenia i opuszczania ładunków oraz ich przewożenia na bliskich dystansach. Zakup pojazdów tego typu najlepiej skonsultować ze specjalistami z Inicjatywy Północno Zachodniej, którzy pomagają przy wyborze najlepszych maszyn tego typu. W ofercie firmy znajdują się nowe oraz używane wózki widłowe, paletowe i podnośnikowe. Umożliwiają unoszenia od kilkuset do nawet kilkudziesięciu ton ładunków. Napędzane są silnikami na gaz, olej napędowy i elektrycznymi. Osoby, które nie planują zakupu nowych albo używanych wózków mogą je wynająć na krótki lub dłuższych czas od Inicjatywy Północno Zachodniej.

Wózki widłowe są też przez firmę serwisowane, a zakres prac obejmuje:
-przeglądy techniczne,
-przeglądy konserwacyjne,
-przeglądy UDT
-remonty kapitalne,
-pomiary elektryczne instalacji w wózkach elektrycznych,
-remonty silników.

Podczas prac mechanicy wymieniają filtry, olej i inne części. Do napraw używane są też opony pełne, pneumatyczne i amortyzujące, a także baterie trakcyjne, prostowniki i inne podzespoły. Dodatkowo zakupy mogą obejmować akcesoria takie jak widły i chwytaki.

Więcej informacji dotyczących Inicjatywy Północno Zachodniej znajduje się na stronie internetowej. W sprawie zakupu, wynajmu i serwisu najlepiej kontaktować się telefonicznie albo mailowo.
Marki i specjalizacje
Firma sprzedaje wózki, części i akcesoria takich marek jak Royal, Toyota, Zakrem, Rema Traxter,Camso, Continetal, Sunlight.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
warmińsko-mazurskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń