Erjot Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Robert Radzikowski

Plandeki, produkcja i naprawa plandek samochodowych, stelaże.

Plandeki
ul. Sprzętowa 3, 10-467 Olsztyn warmińsko-mazurskie
poniedziałek 8:00 - 16:00
wtorek 8:00 - 16:00
środa 8:00 - 16:00
czwartek 8:00 - 16:00
piątek 8:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
502 663 262
Jerzy Radzikowski
895348142
erjot@erjotplandeki.com.pl
http://www.erjotplandeki.com.pl
895338899
502663262
Adres korespondencyjny
ul. Sprzętowa 3, 10-467 Olsztyn warmińsko-mazurskie
Media społecznościowe

Informacje

O nas
Przedsiębiorstwo Erjot powstało w 1989 roku od początku zajmując się produkcją plandek wysokiej jakości. Dzięki zastosowaniu odpowiednich wzmocnień i materiałów najwyższej klasy szybko zostaliśmy uznanym producentem co pozwoliło na rozwój naszej firmy. Naszym Klientom oferujemy wysoką jakość usług, terminowość oraz pomoc profesjonalistów. Nasze produkty odznaczają się niezwykle długą żywotnością dlatego jest to wspaniałe medium reklamowe dla Państwa firmy. Zasady współpracy są zawsze jasne dla Klienta – naszym priorytetem jest Pastwa zadowolenie i optymalizacja kosztów inwestycji. Jako doświadczony producent Klientom oferujemy tylko produkty sprawdzone, wykonane przy zastosowaniu nowoczesnych technologii.

Możemy wykonać dowolną plandekę na pojeździe w ciągu 3 do 8 godzin. W tym czasie kierowca może odpocząć w specjalnym pomieszczeniu z gwarancją posiłku.
Opis działalności
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Erjot zajmuje się produkcją plandek na wszelkiego rodzaju auta dostawcze. Dodatkowym obszarem działalności firmy jest produkcja stelaży, banerów reklamowych oraz wydruków wielkoformatowych. Osobą decyzyjną jest Robert Radzikowski a siedziba firmy znajduje się w Olsztynie.
Produkty i usługi
Wykonaniem plandek w naszej firmie zajmuję się zespół wykwalifikowanych specjalistów. Wzory graficzne opracowujemy na indywidualne życzenie Klienta, po opracowaniu wzór zostaje przesłany do jego akceptacji. Malowanie znaków na plandece odbywa się przy pomocy specjalnych farb. Wszelkie wyroby plandekowe produkujemy na indywidualne życzenie dzięki czemu są niepowtarzalne i oryginalne.

Zajmujemy się produkcją plandek o różnym rodzaju zastosowania. W naszej ofercie dostępne są produkty odznaczające się wyjątkową odpornością na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych - wilgocią, kurzem, silnym słońcem i deszczem. Naszym Klientom Polecamy reklamy wytwarzane na plandekach PCV jak i witrynach sklepowych. Proponowane przez reklamy to oklejane, drukowane lub malowane specjalną farbą do plandek dzięki nie ulega ona skruszeniu.

Produkcja w naszym zakładzie oparta jest na profesjonalnym i nowoczesnym parku maszynowym np. na najnowszej generacji urządzeniach termicznych. Profesjonalne zaplecze sprzętowe oraz duży obszar produkcyjny pozwala nam na świadczenie usług nawet z zakresie floty wielonaczepowej.


Nasza podstawowa oferta obejmuje:
* plandeki na auta osobowe i dostawcze,
* plandeki do samochodów ciężarowych,
* plandeki ze stelażami,
* plandeki na wywrotki,
* plandeki na naczepy TIR,
* malowanie reklam na plandekach,
* plandeki zasłonowe,
* transparenty i banery reklamowe,
* stelaże,
* akcesoria do plandek,
* markizy,

Zależy nam by świadczone przez nas usługi były kompleksowe dlatego naszym Klientom oferujemy także usługę montażu oraz naprawy plandek.
W naszej ofercie znajdą Państwo wiele innych produktów z kategorii plandek oraz reklamowych. Są to na przykład:
* płachty rolnicze,
* kotary magazynowe,
* zadaszenia wszelkiego typu,
* namioty handlowe,
* linki celne,
* baldachimy,
* wydruki wielkoformatowe,
* banery reklamowe.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
bartoszycki, braniewski, Elbląg, nidzicki, Olsztyn, ostródzki, piski

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń