Tadeusz Gałązka

Skup metali, żeliwa i starego sprzętu elektronicznego

Recykling
ul. Stalowa 3, 10-420 Olsztyn warmińsko-mazurskie
(5 opinii) napisz opinię
Telefon
(89) 539 15 06
Tadeusz Gałązka

Informacje

Opis działalności
Tadeusz Gałązka jest właścicielem Skupu złomu, który znajduje się w Olsztynie. Nasza firma działa już od 1987 roku. Od tego czasu nawiązaliśmy współpracę z wieloma firmami, które specjalizują się w recyklingu tworzyw sztucznych i innych surowców wtórnych. Zapewniamy szybką i uczciwą wycenę towaru. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Nasz Skup złomu zapewnia Państwu prawidłową klasyfikację dostarczanych nam materiałów, a także uczciwą wycenę każdej ilości odpadów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży i potrafimy sprostać oczekiwaniom indywidualnych Klientów, a także dużych przedsiębiorstw. Przyjmujemy złom stalowy, żeliwo i metale kolorowe. W naszym skupie składujemy także:
- akumulatory,
- kable i przewody elektryczne,
- silniki elektryczne,
- stal cienka i gruba,
- złom stalowy (blachy, złom poprodukcyjny, złom wsadowy),
- mosiądz,
- miedź,
- agregaty,
- cynk,
- rozruszniki.

Przyjmujemy także różnego rodzaju sprzęt elektroniczny taki jak:
- komputery,
- ładowarki,
- procesory,
- karty rozszerzeń,
- płyty główne,
- zasilacze,
- sprzęt RTV i AGD,
- drukarki i skanery,
- serwery,
- elektronarzędzia.

Transportujemy do siedzib Klientów specjalne kontenery, w których można łatwo składować odpady. Nasza firma wyposażona jest w prasonożyce, więc złom, który transportujemy do hut jest złomem wsadowym.

Zajmujemy się również kasacją samochodów. Prowadzimy Stację Demontażu Pojazdów i wydajemy dokumenty potwierdzające przeprowadzenie usługi zniszczenia auta.

Zapraszamy do kontaktu ze Skupem złomu w Olsztynie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
A
Andrzej
Skup ma niezłe ceny za najróżniejsze odpady. Zanoszę im najróżniejsze części z metalu, stali oraz cynku. Zawsze wszystko przyjmują, ważą i wypłacają kasę. Osobiście jestem zadowolony.
M
Mariusz
Bardzo dobre ceny za kable i elektronarzędzia. Można liczyć na bardzo szybką transakcję.
M
Marcin
Firma jest solidna i zawsze na moją prośbę udostępnia mi kontener, w którym składuję odpady. Sami transportują kontenery i odbierają złom. Polecam.
M
Michał
Warto tutaj oddać sprzęt elektroniczny. Dali mi niezłą sumę za stare graty po przeprowadzce. Oddałem im lodówkę, starą pralkę i baterie po laptopach. Pan bardzo szybko mnie rozliczył i wypłacił gotówkę.
K
Karol
Od kilku lat moja firma współpracuje ze skupem Pana Tadeusza Gałązki. Oddajemy tutaj pozostałości po różnych urządzeniach, które naprawiamy. Przyjmują zawsze każde ilości stali i metalu. Mają atrakcyjne ceny oraz własny transport. Polecam.