Kwiaciarnia KwiatomAnia Anna Gierulska

Kwiaciarnie
ul. Tarasa Szewczenki 7/5, 10-274 Olsztyn warmińsko-mazurskie
(2 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)
(5)
Telefon
792 786 492
Adres korespondencyjny
ul. Tarasa Szewczenki 7/5, 10-274 Olsztyn warmińsko-mazurskie

Informacje

Firma Kwiaciarnia KwiatomAnia Anna Gierulska z siedzibą w miejscowości Olsztyn świadczy swoje usługi w branży Kwiaciarnie.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze mailowej: gierulska.1975@wp.pl lub telefonicznej 792 786 492 możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Z przedstawicielem firmy Kwiaciarnia KwiatomAnia Anna Gierulska możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 10-274 Olsztyn ul. Tarasa Szewczenki 7/5,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Mamy nadzieję, że już niedługo dołączysz do zadowolonych klientów firmy Kwiaciarnia KwiatomAnia Anna Gierulska. Zachęcamy do pozostawienia opinii o firmie w naszej sekcji “Oceny i opinie”.

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
M
Monika
Wszystko zgodnie z ustaleniami bez udziwnień. Bukiet gotowy był na czas. Kwiaty świeże. Polecam i na pewno niejednokrotnie jeszcze skorzystam
A
Asia
Bardzo miła obsługa, bukiety wykonane oryginalnie i widać z wielką pasją, ceny konkurencyjne. Polecam !!!
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.