Gemix Hurtownia Warzyw i Owoców

Gemix to owocna i wieloletnia współpraca

Hurtownie warzyw i owoców
ul. Towarowa 14 /46, 10-417 Olsztyn warmińsko-mazurskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Gemix Hurtownia Warzyw i Owoców
ul. Towarowa 14 /46, 10-417 Olsztyn warmińsko-mazurskie
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
606979480
Gemix Hurtownia Warzyw i Owoców

Informacje

Opis działalności firmy Gemix Hurtownia Warzyw i Owoców w Olsztyn
W Gemix zajmujemy się sprzedażą hurtową warzyw oraz owoców. Nasza siedziba znajduje się w Olsztynie, a założycielem jest Grzegorz Janus. Zapraszamy do przeczytania oferty.
Produkty i usługi
W firmie Gemix specjalizujemy się w sprzedaży owoców i warzyw na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku, wprowadziliśmy w 2001 roku dystrybucję, dzięki czemu nasi Klienci, nie tracąc swojego cennego czasu, otrzymują produkty na czas, na miejsce, w każdej ilości nie ponosząc kosztów związanych z transportem. Wprowadzony system Dobrej Praktyki Higienicznej (GHP) zapewnia pełne bezpieczeństwo zdrowotne żywności.

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na oferowanie Państwu owoców i warzyw najlepszej jakości za konkurencyjną cenę. Podchodzimy do naszych Klientów indywidualnie, zapewniając najlepszą obsługę.

Ze względu na popyt i popularność naszych produktów, powiększyliśmy ostatnio ilość samochodów dostawczych oraz powiększyliśmy powierzchnię chłodni, co pozwoliło nam na rozszerzenie asortymentu produktów. Mamy przyjemność zaoferowania następujących produktów krajowych i importowanych:

- warzywa,
- owoce,
- suszonki,
- kiszonki,
- jajka.

Gdy dzień się zaczyna, my już zaczęliśmy. Najwyższej jakości produkty powinny być dostarczone punktualnie i poza normalnymi godzinami pracy. Nasz system dystrybucyjny pozwala nam realizować regularne zamówienia, jak również zamówienia pojedyncze i te złożone w ostatniej chwili. W tym ostatnim przypadku realizujemy dostawy w naszym rejonie w ciągu 2 godzin.

Wszystkie zamówienia otrzymane do godz. 6 rano zostaną przez nas dostarczone nieco później tego samego dnia. Zamówienia można złożyć telefonicznie, faxem i droga e-mailowa. Aby nasi Klienci mogli złożyć zamówienie w odpowiadającym im czasie, oferujemy cało dobową możliwość nagrania się na sekretarkę telefoniczną.

Zapraszamy.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń