Bika Tworzywa sztuczne s.c.

Obróbka tworzyw sztucznych na najwyższym poziomie!

Tworzywa sztuczne
ul. Towarowa 17d, 10-416 Olsztyn warmińsko-mazurskie
(6 opinii) napisz opinię
Strona www
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
895148086
Bika Tworzywa sztuczne s.c.

Informacje

Opis działalności
Bika Tworzywa Sztuczne to firma, która powstała w 2014 roku. Jej właścicielami są Anna Kaczmarek i Arkadiusz Pliskowski. Siedziba działalności mieści się w Olsztynie. Specjalnością zakładu jest obróbka tworzyw sztucznych.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności jest kompleksowa obsługa w dziedzinie tworzyw sztucznych. Bika od wielu lat specjalizuje się w ich obróbce, ze szczególnym uwzględnieniem cięcia, wycinania i grawerowania. Zakres usług obejmuje sprzedaż płyt użytkowych, które mają idealne zastosowanie w budownictwie, przemyśle oraz branży reklamowej. Wyroby charakteryzują się wysoką jakością wykonania, a do ich produkcji wykorzystywane są najlepsze materiały. Są bardzo trwałe. W ofercie znajdują się między innymi:

- płyty z poliwęglanu litego,
- płyty z poliwęglanu kanalikowego,
- styrodur XPS,
- płyty HPL,
- płyty mineralno-akrylowe,
- płyty trapezowe,
- płyty faliste.

Sprzedaży podlegają także pasy i rulony z PCW. Dodatkowo firma proponuje także osprzęt do montażu płyt kanalikowych w postaci profili aluminiowych i poliwęglanowych oraz specjalnych uszczelek EPDM do profilu górnego lub dolnego. Klienci zaopatrzyć się mogą też w podkładki do mocowania płyt i taśmy. Produkty posiadają gwarancję na gradobicie i innego rodzaju uderzenia. Uzupełnieniem oferty są płyty ABS i płyty z polietylenu i polipropylenu litego.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
warmińsko-mazurskie

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
F
Filip
Polecam! Oferują produkty solidne i trwałe.
M
Marek
Stworzyli mi tablicę podświetlaną, nie mogę im nic zarzucić, solidnie wykonali zadanie.
D
Daniel
Jestem zadowolony z zakupu, wysoka jakość, niska cena!
J
Jacek
Firma oferuje wiele płyt wysokiej jakości. Sam się zaopatrzyłem w takowe. Kupiłem płytę ze styroduru XPS do ocieplania piwnicy. Produkt świetnie ocieplił ocieplił pomieszczenie.
A
Andrzej
Kupiłem od nich płyty z poliwęglanu kanalikowego. Chciałem z nich wykonać pokrycie dachu. Sprawdziły się znakomicie, są solidne. Polecam.
J
Jacek
Fajnie, że dają gwarancję na różne uderzenia. Mają w ofercie naprawdę dużo różnych płyt, każdy znajdzie to czego potrzebuje.