Concrete Zabłoccy Sp.j.

Kompleksowa produkcja betonu

Beton
ul. Towarowa 9F pok.10, 10-416 Olsztyn warmińsko-mazurskie
(3 opinie) napisz opinię
Concrete Zabłoccy Sp.j.

Informacje

O nas
Wszystkie rodzaje betonu produkowane są zgodnie z Normą PN-EN 206: "Beton. Część 1: Wymagania, właściwości, produkcja i zgodność" a także Normą PN-88/B-06250 "Beton zwykły". Na życzenie klientów produkujemy również beton specjalistyczny o parametrach uwzględniając ich szczegółowe specyfikacje.

Dostawy betonu do Klienta umożliwiają betonomieszarki o pojemności od 7m3 do 11 m3 oraz pompy do betonu o wysięgu 24, 26 i 28, a także wywrotki i ciągniki siodłowe z naczepami. Po wcześniejszym uzgodnieniu nasi Klienci mają możliwość zamówić pompy o wysięgu od 34 do nawet 70 m.

Odpowiadając na potrzeby Klientów firma CONCRETE-ZABŁOCCY Sp.J. dostosowała oferowane produkty i usługi oraz na przestrzeni lat gruntownie zmodernizowała park maszyn. Nasze nowoczesne wytwórnie betonu znajdujące się na terenie całej Polski wytwarzają produkty odpowiadające wysokim wymaganiom jakościowym.
Opis działalności
Firma CONCRETE-ZABŁOCCY Spółka Jawna zajmuje się produkcją, transportem oraz pompowaniem betonu, stabilizacji i podsypek cementowo-piaskowych różnych klas, zgodnie z wymaganiami norm m.in. PN-EN 206. Dajemy również możliwość najmu węzła betoniarskiego wraz z załogą i zapleczem technicznym. Aktualnie posiadamy cztery wytwórnie betonu: stacjonarną w Dobrym Mieście oraz trzy mobilne węzły, dzięki którym sprawnie obsługujemy przedsiębiorców na terenie budowy. Oferujemy też wynajem węzłów mobilnych.
Produkty i usługi
Jako Spółka CONCRETE-ZABŁOCCY swoją działalność na rynku rozpoczęliśmy w 2002 roku. Odpowiadając na potrzeby Klientów, dostosowaliśmy oferowane produkty i usługi do wymagań odbiorców. Nasza wytwórnia znajdująca się na terenie warmińsko-mazurskiej strefy ekonomicznej, w miejscowości Dobre Miasto, wytwarza produkty odpowiadające wysokim wymaganiom jakościowym. Wszystkie rodzaje betonu produkowane są zgodnie z Normą PN-EN 206. Na życzenie Klientów produkujemy również beton specjalistyczny, o parametrach uwzględniając ich szczegółowe specyfikacje.

Dostarczamy:
* betony hydrotechniczne,
* betony mostowe i kontraktowe,
* betony o podwyższonej mrozoodporności korozyjnej,
* betony wysokowartościowe i samozagęszczalne,
* betony lekkie i ciężkie,
* betony ze zbrojeniem rozproszonym,
* beton towarowy,
* beton wodoszczelny,
* beton posadzkowy,
* beton ze zbrojeniem rozproszonym,
* beton z dodatkiem włókien polipropylenowych.

Ponadto posiadamy również w sprzedaży stabilizacje, podsypki, podbudowy, zaprawy budowlane, stabilizacje oraz beton na podbudowy i zaprawę budowlaną. Prace wykonujemy za pomocą nowoczesnej i profesjonalnej technologii, dzięki której zlecenia wykonujemy solidnie, a zarazem terminowo. Naszym celem jest ciągła poprawa jakości oferowanych produktów i usług tak, aby mogło zaufać nam wielu Klientów.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy - firma Concrete Zabłoccy z Olsztyna.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
warmińsko-mazurskie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
R
Rjuqa
Beton wodoszczelny, który od nich kupiliśmy, spełnia swoją funkcję i po wykonaniu odpowiednich pomiarów oraz badań, mamy pewność, że materiał został wyprodukowany zgodnie ze specyfikacją.
B
BETON
Korzystaliśmy z ich usług podczas ostatniej inwestycji. Firma pompowała dla nas beton w czasie budowy obiektu mieszkalnego. Zawsze na czas dostarczali nam kompletne zamówienie. Betoniarki dobrze radziły sobie na placu budowy.
O
Oliwer
Beton, który sprzedają doskonale radzi sobie w każdych warunkach. Jest odporny na niskie temperatury, czy urazy mechaniczne. Jest również zgodny z obowiązującymi normami budowlanymi.