Has Aparaty Słuchowe Barbara Nowicka

Badania słuchu i dobór aparatów słuchowych.

Aparaty słuchowe
ul. Warmińska 14/14, 10-545 Olsztyn warmińsko-mazurskie
Poniedziałek 8:00 - 16:00
Wtorek 8:00 - 16:00
Środa 8:00 - 16:00
Czwartek 8:00 - 16:00
Piątek 8:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(7 opinii) napisz opinię
Has Aparaty Słuchowe Barbara Nowicka

Informacje

Opis działalności
HAS Aparaty Słuchowe to firma z Olsztyna. Powstała w 1992 roku, a zajmuje się protetyką słuchu. Prowadzi ją Barbara Nowicka.
Produkty i usługi
Słuch to jeden z najważniejszych zmysłów, a jego pogorszenie negatywnie wpływa na komfort życia. Niedosłyszenie to powszechna przypadłość, ale na szczęście możliwe jest jej przezwyciężenie z pomocą specjalistów z zakresu protetyki słuchu pracujących w firmie HAS Aparaty Słuchowe. Indywidualne podejście do każdego pacjenta sprawia, że każda osoba otrzymuje tu kompleksową pomoc. Dobór aparatów słuchowych poprzedzany jest precyzyjnymi badaniami słuchu. Są to bezbolesne i skuteczne badanie słuchu metodą audiometrii i tympanometrii, wykonywane przez laryngologów. Po określeniu z jaką wadą mamy do czynienia pracownicy firmy HAS oferują klientom konkretne rozwiązania. Mogą to być:
-aparaty cyfrowe
-aparaty analogowe
-aparaty wewnątrzuszne
-aparaty wewnątrzkanałowe

Dostępne są też wkładki do uszu, baterie i inne akcesoria oraz środki do utrzymania aparatów w odpowiednim stanie. Są to pojemniki do czyszczenia, gruszki do osuszania, a także spraye i chusteczki do usuwania zabrudzeń.
Wszystkie aparaty mają certyfikaty i atesty oraz są wytrzymałe. Dzięki temu przez długi czas służą użytkownikom.Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o firmie HAS Aparaty Słuchowe. Po więcej warto wejść na stronę internetową.
Marki i specjalizacje
Firma sprzedaje aparaty słuchowe takich marek jak:
-Phonak
-Oticon
-Starkey
-Widex
-Audio-Service
-Siemens
-Bernafon
-Interton
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
warmińsko-mazurskie, Olsztyn, olsztyński

Opinie

(7 opinii) napisz opinię
J
Jarek
Polecam, markowy i atestowany sprzęt.
T
Tadzio_7643
Ostatnio niestety przydarzyło mi się kupić straszny bubel, ale aparat słuchowy od firmy Has zrekompensował mi niepowodzenie. Działa idealnie, łatwa i płynna regulacja parametrów. Polecam firmę.
M
Magda
Porządna firma, aparaty atestowane. Dobrze wydane pieniądze.
M
Monika
Warto było się zdecydować na ich ofertę nie tylko ze względu na jakość sprzętu, ale i rzetelnie wykonane badanie wstępne. Serdecznie polecam.
K
Krzysiek
Aparat pierwsza klasa, działa świetnie, a cena nie była wygórowana, jak za takie urządzenie. Cieszę się, że wybrałem ich ofertę.
P
Paweł
Profesjonalne badanie oraz dobry wybór aparatu dla mojej niedosłyszącej mamy. Po prostu super firma.
A
Antek
Badanie skuteczne i bezbolesne, dzięki czemu udało się dobrać właściwy aparat. Jestem zachwycony jego jakością i możliwościami, to z pewnością najlepszy aparat, jaki w życiu miałem. Szczerze polecam!