Handel-Usługi Arkadiusz Głowacki

Sklepy wielobranżowe
ul. Wilczyńskiego 34, 10-686 Olsztyn warmińsko-mazurskie
(5 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Sklepy wielobranżowe. Handel-Usługi Arkadiusz Głowacki ma swoją siedzibę w miejscowości Olsztyn w województwie warmińsko-mazurskim.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z Handel-Usługi Arkadiusz Głowacki poprzez email: arek_glowacki@wp.pl lub telefon: 504 092... .
Z przedstawicielem firmy Handel-Usługi Arkadiusz Głowacki możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 10-686 Olsztyn ul. Wilczyńskiego 34,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Większość firm działających w branży, świadczy działalność obejmującą, m.in:
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Handel-Usługi Arkadiusz Głowacki.

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
B
Branka
Nie ma dnia bez jakiejś promocji. Warto obserwować ich fanpage. Mieszkam 100 metrów od sklepu i jestem codzienną klientką. Świeżo, niedrogo, polecam sklepy Lubi.
K
Krystyna
Wspieram lokalny rynek i kupuję m.in. właśnie w sieci sklepów Lubi. Sklepy bardzo dobrze zaopatrzone, zawsze świezo, promocje są bardzo często.
K
Krzychu45
Zawsze otwarty. Jak komuś czegoś brakuje albo wcześniej nie zrobił zakupów, to w sklepie Lubi kupi wszystko czego mu potrzeba w atrakcyjnej cenie.
J
JAgódka78
Polecam sklepy Lubi. Małopowierzchniowe sklepy ale dobrze wyposażone, czynne w niedzielę, dające możliwość zakupów internetowych.
M
Monika
Mój zdecydowanie ulubiony sklep spożywczy. Tutaj kupicie o wiele więcej niż w dyskontach, ceny atrakcyjne i przyjazny personel od sprzątaczki do kasjerki włącznie.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.