Prywatne Centrum Stomatologiczne Teresa Rokicka-Morabet i Abdellatif Morabet

Stomatolodzy i protetycy
ul. Wincentego Pstrowskiego 14D lok. 1, 10-602 Olsztyn warmińsko-mazurskie
(4 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

Informacje

Firma Prywatne Centrum Stomatologiczne Teresa Rokicka-Morabet i Abdellatif Morabet z siedzibą w miejscowości Olsztyn świadczy swoje usługi w branży Stomatolodzy i protetycy.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: (89) 543 60 67 lub mailową: dentysta24h.olsztyn@gmail.com
Firma świadczy działalność pod adresem 10-602 Olsztyn ul. Wincentego Pstrowskiego 14D lok. 1,. Jeśli chcesz spotkać się z jej przedstawicielem osobiście, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych siedziby Prywatne Centrum Stomatologiczne Teresa Rokicka-Morabet i Abdellatif Morabet: [kopiuj]
Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy Prywatne Centrum Stomatologiczne Teresa Rokicka-Morabet i Abdellatif Morabet w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
W
M
Wiktoria M.
Tu dobro pacjenta jest priorytetem, przyszłam z polecenia i nie zawiodłam się. Profesjonalnie podejście do pacjenta, dokładnie wytłumaczone poszczególne etapy, sprawnie wykony zabiegi i wszystko w miłej atmosferze. Bardzo polecam!
B
Baśka.K
Przemiła atmosfera i pełen profesjonalizm! Gorąco polecam!!
M
Z
MKA zadowolony
Najlepszy dentysta w całym Olsztynie! Nie znam lepszego od Pana doktora Morabet!
P
Pacjentka
Cudowna Pani stomatolog.! Zna się na tym co robi, jej profesjonalizm jest powalający! Bardzo się cieszę, że właśnie w takiego fachowe ręce trafiłam. Z czystym sumieniem mogę Polecić gabinet stomatologiczny Pani Teresy.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.