Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Iwa Janusz Iwaniów

Odbiór i recykling tworzyw sztucznych oraz odpadów

Recykling
ul. Zimowa 1, 10-380 Olsztyn warmińsko-mazurskie
(7 reviews) napisz opinię
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Iwa Janusz Iwaniów
ul. Zimowa 1, 10-380 Olsztyn warmińsko-mazurskie
Telefon
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Iwa Janusz Iwaniów

Informacje

Opis działalności firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Iwa Janusz Iwaniów w Olsztyn
Firma Iwa znajduje się w Olsztynie, działa od 1992 roku i należy do Janusza Iwaniowa. Firma zajmuje się przede wszystkim odbiorem oraz recyklingiem surowców wtórnych i odpadów. Transportuje materiały takie jak butelki pet, folia, złom, czy metale. Usługi obejmują również niszczenie dokumentów.
Produkty i usługi
Firma Iwa obsługuje Klientów indywidualnych oraz firmy, głównie z Olsztyna, Mrągowa, Ostródy, Przasnysza, Iławy oraz innych miejscowości z powiatu piskiego, szczecińskiego i lidzbarskiego.

Firma zajmuje się odbiorem surowców wtórnych i tworzyw sztucznych za pomocą własnego transportu przystosowanego do szybkiego załadunku towarów. Firma zapewnia kontenerowy wywóz odpadów. Udostępnia specjalne kontenery dla inwestorów budowlanych lub innych zakładów, które regularnie produkują gruz, ziemię, czy odpady przemysłowe.

Firma odbiera takie materiały jak:
- makulatura,
- tworzywa odpadowe,
- folie,
- butelki PET,
- siatki i sznurki porolnicze,
- gruz,
- ziemia.

Recykling obejmuje również metale i:
- aluminium,
- stal,
- ołów,
- żelazo,
- miedź,
- metale kolorowe.

Firma chętnie podejmie również stałą współpracę z innymi przedsiębiorstwami. Klienci mogą liczyć na atrakcyjne ceny za realizację usług oraz terminowy odbiór odpadów.

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu z przedsiębiorstwem Iwa z Olsztyna.
Zasięg działania
Firma Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Iwa Janusz Iwaniów z lokalizacji: Olsztyn świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie, mazowieckie, podlaskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie

Opinie

(7 reviews) napisz opinię
K
Krzysztof
Polecam firmę Iwa, ponieważ regularnie i terminowo odbierają od nas odpady przemysłowe. Mają specjalistyczne pojazdy i sprzęt do sprawnego załadunku śmieci, więc cały proces trwa krótko.
W
Wloczykijekk
Super firma, która jest słowna. Za określoną stawkę zabierze wszystkie śmieci i tworzywa sztuczne. Regularnie zjawia się u Klienta. Polecam.
R
Remigiusz
Cena za odbiór bardzo przystępna, a człowiek nie musi się martwić, co zrobi z tym całym złomem.
L
Lidka
Firma użyczyła nam pojemne kontenery. Terminowo odbierała wszystkie odpady, które powstały w naszym zakładzie, polecam.
D
Darek
Osobiście chwalę sobie ich usługi. Co jakiś czas zabierają z mojej posesji zgromadzone odpady, takie jak miedź, metale, czy aluminium. Mają dobre stawki i sami zajmują się załadowaniem.
J
Jarosław
Bardzo rzetelna firma, która zawsze zjawia się u Klienta na czas. Sami podstawiają specjalny kontener, więc jest gdzie składować odpady. Wywożą gruz i ziemię regularnie.
T
Tomek
Polecam tę firmę. Od lat zajmuje się odbiorem makulatury w naszym biurze. Zawsze są w terminie i sami znoszą wszystkie śmieci. Dzięki nim nie musimy martwić się o transport tych starych papierów.