Lider Serwis sp. z o.o.

Wybierz dobrego mechanika w Olsztynie – z Lider Serwis się nie zawiedziesz

Stacje obsługi i warsztaty samochodowe
ul. Zimowa 1f, 10-380 Olsztyn warmińsko-mazurskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Lider Serwis sp. z o.o.
ul. Zimowa 1f, 10-380 Olsztyn warmińsko-mazurskie
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
WARSZTAT
512498841
USŁUGI SPRZĄTAJĄCE
895354806
liderserwis@lider.olsztyn.pl
http://lider.olsztyn.pl
USŁUGI SPRZĄTAJĄCE
512498840
Lider Serwis sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności firmy Lider Serwis sp. z o.o. w Olsztyn
W branży napraw samochodowych na terenie Olsztyna jesteśmy obecni od wielu lat. Codziennie pracujemy na swoją renomę, dbając o każdego Klienta w sposób indywidualny. Dzięki takiemu podejściu mamy wielu lojalnych Partnerów, którzy przy każdym, nawet najmniejszym problemie, udają się do nas w celu wykonania skutecznego usunięcia usterki. Obsługujemy samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe i quady.
Produkty i usługi
Naprawą aut zajmujemy się od wielu lat. Z naszych usług korzystają klienci prywatni i właściciele firm.

Zakres naszych obowiązków obejmuje diagnostykę układu hamulcowego, wymianę klocków i tarcz hamulcowych, wymianę płynu hamulcowego, wymianę sprzęgła, a także wymianę płynu chłodniczego. Dodatkowo zajmujemy się wymianą amortyzatorów, wymianą łożysk, wymianą rozrządu oraz wymianą tłumików i katalizatorów.

Specjalizujemy się w wulkanizacji. W tym zakresie zapewniamy naprawę i wymianę opon, wyważanie kół oraz ustawianie geometrii czyli zbieżności kół.

Do naszych usług należy także wymiana szyb samochodowych, naprawa układu napędowego, konserwacja pojazdów, diagnostyka zawieszenia, ustawianie świateł, a także planowanie głowic aluminiowych.

Zajmujemy się też przygotowywaniem samochodów do rejestracji i przeprowadzamy komputerową diagnostykę pojazdu, podczas której jesteśmy w stanie znaleźć najmniejsze usterki i je usunąć.

Oferujemy także usługi lakiernicze i blacharskie. Usuwamy zarysowania i wgniecenia, powstałe na skutek wypadku czy drobnej kolizji drogowej.

Specjalizujemy się również w serwisie klimatyzacji oraz montażu systemów zabezpieczających.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli najbardziej wymagającego klienta.
Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy.
Marki i specjalizacje
W naszym warsztacie samochodowym w Olsztynie usługę piaskowania wykonujemy z niezwykłą dokładnością i starannością, tak, aby nie doszło do niepotrzebnych uszkodzeń karoserii. W związku z tym, nasi specjaliści odpowiednio dobierają ścierniwo oraz ciśnienie. Posiadają wieloletnie doświadczenie w tej branży, a więc możesz mieć pewność, że nie zadrży im przy tym ręka, a wszystko przebiegnie zgodnie z planem i oczekiwaniami.
Zasięg działania
Firma Lider Serwis sp. z o.o. z Olsztyn świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
podlaskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń