Auto Serwis Gutkowo Poniewierka S.C. Andrzej Poniewierka Jacek Poniewierka

Blacharstwo i lakiernictwo
11-041 Olsztyn warmińsko-mazurskie
(13 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)
(4)

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Blacharstwo i lakiernictwo. Auto Serwis Gutkowo Poniewierka S.C. Andrzej Poniewierka Jacek Poniewierka ma swoją siedzibę w miejscowości Olsztyn w województwie warmińsko-mazurskim.
Pracownicy Auto Serwis Gutkowo Poniewierka S.C. Andrzej Poniewierka Jacek Poniewierka udzielą Ci szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy, oferowanych produktów i usług. Skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: serwis@poniewierka.pl lub telefon: (89) 52...
Z przedstawicielem firmy Auto Serwis Gutkowo Poniewierka S.C. Andrzej Poniewierka Jacek Poniewierka możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 11-041 Olsztyn. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Mamy nadzieję, że już niedługo dołączysz do zadowolonych klientów firmy Auto Serwis Gutkowo Poniewierka S.C. Andrzej Poniewierka Jacek Poniewierka. Zachęcamy do pozostawienia opinii o firmie w naszej sekcji “Oceny i opinie”.

Opinie

(13 opinii) napisz opinię
K
Klient
Naprawdę jestem zadowolony, nie tylko z jakości usług, ale też z ceny i obsługi Klienta.
P
Patryk
Super. Naprawa bardzo szybko i tanio.
P
Patryk
Wykonana usługa bez uwag. Jestem zadowolony.
A
Agnieszka
Dobrze polakierowali mi błotnik w moim golfie 5. Dziękuję. Polecam ten serwis.
J
L
Jerzy L.
Naprawa stłuczki mojej Skody Octavia i likwidacja szkody z Ergo Hestia przebiegła bez zastrzeżeń. Serwis zna się na dokumentacji i poprawnie wykonał naprawę. Zdecydowanie Polecam.
D
Dariusz
Skrzynię biegów naprawiałem u nich , nie było 5 biegu. Z naprawy jestem zadowolony. Dziękuję za sprawną obsługę i wytłumaczenie zagadnienia dotyczącego usterki w moim samochodzie.
K
D
Karol D.
Witam, naprawdę solidna firma, wszystko sprawnie uczciwie i z doświadczaniem. Właściciele pilnują porządku i mają odpowiednią wiedzę, ludzi i odpowiedni sprzęt nawet do skomplikowanych napraw. Szczerze Polecam.
J
W
Jarek W.
Jak mam szkodę z AC lub jestem poszkodowany z OC sprawcy, to najpierw dzwonię do nich, Poniewierki zawsze powiedzą co zrobić, doradzą, pokierują..., jakość napraw super, mają dobrego blacharza i lakiernika od wielu lat stała załoga. Ja zawsze stawiam na firmy "rodzinne" , wiadomo wtedy wszystkim właścicielom zależy, żeby klient był zadowolony i tak jest właśnie w tym serwisie. !!!
T
Tadeusz
Dobry lakiernik w Olsztynie. Polecam
J
Jadwiga
Dziękuję Panu właścicielowi za profesjonalne podejście do sprawy uszkodzenia i naprawy mojego samochodu. Najpierw firma ubezpieczeniowa z OC sprawcy chciała wypłacić mi zaniżone odszkodowanie, jakieś grosze, stwierdzili, że jest szkoda całkowita i że naprawa jest nieopłacalna. Samochód po stłuczce wcale nie wyglądał tak źle i widać było, że da się go naprawić. Przedstawione przez firmę ubezpieczeniową wyliczenia zdecydowanie nie wystarczały na naprawę. Serwis obejrzał auto i zaproponował profesjonalną naprawę. Został wykony kosztorys naprawy, który serwis przedstawił firmie ubezpieczeniowej, poinformował ich, że naprawa jest możliwa do wykonania i że nie ma żadnej szkody całkowitej. Po kilku dniach odebrałam pojazd po naprawie. Wszystko wygląda jak nowe, super polakierowane, znaku po szkodzie nie ma. I uwaga nic nie zapłaciłam! Serwis sam rozliczył się ze wszystkiego z firmą ubezpieczeniową. Polecam!!!
R
D
Rafał D.
Jestem 100% zadowolony z obsługi tej firmy przy naprawie uszkodzonego pojazdu z mojej polisy AC. Widać że mają duże doświadczenie nie tylko w samej naprawie blacharsko-lakierniczej, ale również w sporządzaniu i obsłudze dokumentacji związanej ze szkodą. Wszystko za mnie uzgodnili w TU, dokładnie przeanalizowali dokumentację, przeprowadzili oględziny i wszelkie wymagane przez TU formalności, po czym zaprosili na i wykonali naprawę uszkodzonego pojazdu. Rozliczenie między serwisem a TU oczywiście odbyło się bez mojego udziału - nic nie musiałem płacić, ani dopłacać. Pan w biurze obsługi tej firmy dokładnie wszystko wyjaśniał, odpowiadał na moje każde pytanie, miał czas na rozmowę i rozwianie ewentualnych wątpliwości. Teraz wiem gdzie mam zadzwonić i udać się gdybym miał kolejną kolizję autem. Zdecydowanie polecam firmę Auto Serwis Poniewierka przede wszystkim za miłą fachową obsługę i jakość wykonanej naprawy blacharsko-lakierniczej.
M
MagdaJ
Szybko i sprawnie wykonali naprawę blacharsko lakierniczą mojego samochodu. Wszystko sami załatwili za mnie z firmą ubezpieczeniową sprawcy kolizji w której był ubezpieczony Pan, który na mnie najechał. Od razu dostałam samochód zastępczy, który używałam do zakończenia naprawy mojego. I na dodatek za nic nie musiałam Płacić. Miła, rzetelna i profesjonalna obsługa, duża wiedza i doświadczenie w tym co robią. Tą firmę każdemu polecam.
N
nieznany
Jako moją konkurencję, zdecydowanie rekomenduję firmę dla klientów, którzy zechcą naprawiać z różnych względów auto w tym warsztacie. Dariusz Wysocki. " DW-AUTO"
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.