Agnieszka Fiedziuszkin Expert-Clean

Kompleksowe usługi sprzątające

Sprzątanie wnętrz i mycie okien
ul. Kościuszki 26A/22, 11-200 Górowo Iławeckie warmińsko-mazurskie
(2 opinie) napisz opinię
Agnieszka Fiedziuszkin Expert-Clean

Informacje

Opis działalności
Expert-Clean to firma z siedzibą w Górowie Iławeckim, w województwie warmińsko-mazurskim. Od 2014 roku zajmuje się usługami sprzątającymi.
Produkty i usługi
Szybko, dokładnie i w konkurencyjnych cenach. Tak usługi sprzątające wykonuje firma Expert-Clean. Gwarantuje stosowanie skutecznych środków czyszczących, ostrożność i dotrzymywanie terminów, co jest szczególnie ważne w przypadku sprzątania powierzchni biurowych i innych wnętrz.

Wykonujemy mycie powierzchni trudno dostępnych: poszyć dachowych, elewacji, okien metodą alpinistyczną. Wykorzystujemy systemem wody zdemineralizowanej i myjką wysokociśnieniową.

Oferta usług sprzątających obejmuje m.in.:
- mycie metoda alpinistyczną dachów, elewacji, rynien,
- mycie witryn sklepowych
- sprzątanie poremontowe obiektów,
- czyszczenie chemiczne podług,
- mycie okien,
- prawnie dywanów,
- pranie tapicerki meblowej,
- mechaniczne czyszczenie podłóg.

Expert-Clean specjalizuje się też w praniu tapicerki samochodowej w autach osobowych, dostawczych i ciężarowych. Przyjmuje również zlecenia związane z czyszczeniem chodników, myciem elewacji wodą zdemineralizowaną, co zapobiega smugom. Dzięki odpowiedniemu wyposażeniu i umiejętnościom pracowników wykonywane są też prace wysokościowe, np. polegające na czyszczeniu rynien oraz dachów.

Wykonujemy również odkażanie parą i środkami płynnymi.

Więcej informacji dotyczących Expert-Clean znajduje się na stronie internetowej. Kontakt z firmą można nawiązać telefonicznie albo e-mailowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie, mazowieckie, podlaskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
D
Dariusz
Szybko, dokładnie i całkiem tanio. Tak oceniam pracę Expert-Clean przy sprzątaniu pomieszczeń. Używają dobrych jakościowo środków i urządzeń, które sprawnie czyszczą nawet duże powierzchniowo podłogi. Warto skorzystać z ich usług.
K
kris1967
Skorzystałem raz z usług Expert-Clean i wiem już, że będę częściej zamawiał sprzątanie biura. Firma kompleksowo podchodzi do tego zagadnienia i czyście podłogi, okna oraz wynosi nieczystości. Po kurzu i zabrudzeniach na powierzchniach wykonanych z różnych materiałów nie ma śladu!