Art-Zasłony Zasłony i firany z nadrukiem sklep internetowy

Internetowa sprzedaż zasłon i poduszek dekoracyjnych

Zasłony, firanki i karnisze
14-500 Rusy 4 warmińsko-mazurskie
(2 opinie) napisz opinię
Art-Zasłony Zasłony i firany z nadrukiem sklep internetowy

Informacje

Opis działalności
Stronę internetową Art-Zasłony założyliśmy z myślą o wszystkich osobach, które chciałyby w łatwy i szybki sposób zakupić nowoczesne zasłony do swojego domu przez internet. Naszym Klientom już od 2012 roku udostępniamy nietypowe i oryginalne firany z fotonadrukami. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Art-Zasłony to internetowy sklep, w którym możecie Państwo zakupić nasze designerskie zasłony okienne do każdego pomieszczenia. Wychodzimy z założenia, że również firany są bardzo ważnym elementem dekoracyjnym i powinny być dopasowane do wystroju wnętrza naszego mieszkania. Dlatego postanowiliśmy stworzyć wyjątkową i niepowtarzalną kolekcję tkanin, na których umieściliśmy nadruki z różnymi motywami. Na zasłonach znajdują się kwiaty, pejzaże natury, widoki miast, motywy artystyczne, zwierzęta i wiele innych pięknych grafik. Ciągle aktualizujemy nasz asortyment i tworzymy zupełnie nowe motywy. W sprzedaży znajdują się również:
- poduszki dekoracyjne,
- dekoracyjne zasłony prysznicowe,
- karnisze,
- przelotki i dodatki do karniszy,
- narzuty na łóżko.

Grafiki umieszczone na zasłonach możecie Państwo również wybierać sami! Przygotowujemy firanki na indywidualne zamówienie. Na materiale mogą znaleźć się także wasze inicjały.

Serdecznie zapraszamy na stronę internetową Art-Zasłony. Zapewniamy szybką przesyłkę oraz możliwość zwrotu lub reklamacji produktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
M
Marzanna
Polecam ich stronę internetową. Mają tam ogromny wybór nowoczesnych zasłon. Można wybrać najróżniejsze motywy od kwiatów, po obrazy, czy zwierzęta.
E
Emilka
Strona jest idealna dla osób, które przykładają dużą wagę do wyglądu swojej zasłony. Mam od nich dwie i są naprawdę bardzo ładne. Ceny są przystępne, a przesyłka idzie szybko.