Natalia Kruszewska Makeup - Makijaż okolicznościowy, Stylizacja i laminacja brwi

Makijażystka i stylistka brwi

Salony i gabinety kosmetyczne
ul. Świerkowa 29/26, 13-200 Działdowo warmińsko-mazurskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Natalia Kruszewska Makeup - Makijaż okolicznościowy, Stylizacja i laminacja brwi

Informacje

Opis działalności firmy Natalia Kruszewska Makeup - Makijaż okolicznościowy, Stylizacja i laminacja brwi w Działdowo
Natalia Kruszewska jest makijażystką i stylistką brwi. Usługi wykonuje stacjonarnie w Działdowie oraz mobilnie. Wszystkie z nich realizuje z pasją i należytą starannością.
Produkty i usługi
Natalia Kruszewska oferuje wykonywanie makijażu okolicznościowego stacjonarnie na stanowisku w salonie Studio PasteLove lub mobilnie w promieniu 25 km od miejsca pracy. W przypadku usługi z dojazdem wymaga jest rezerwacja całego dnia tj. makijaży dla 5-6 osób. Koszt można ustalić w wiadomości prywatnej na FB lub Instagramie.

Korzysta wyłącznie z markowych kosmetyków o sprawdzonej jakości. Wysoki poziom higieny utrzymuje dzięki stosowaniu jednorazowych aplikatorów do tuszowania rzęs i malowaniu ust. Pędzle i gąbki poddaje kąpieli wraz z dezynfekcją. Mokre konsystencje przed aplikacją na skórę nakłada na metalową tackę bezpośrednio z opakowania lub przenosi je za pomocą szpatułki.

Oferuje makijaże na ślub, sylwestra, studniówkę oraz inne imprezy okolicznościowe. Wykonuje zarówno makijaże dzienne, jak i wieczorowe, w tym makijaże rozświetlające.

Starannie wykonuje stylizację brwi henną pudrową, która nabłyszcza, zagęszcza i pogrubia włosy. Pomaga podkreślić naturalny kształt brwi i zniwelować wszelkie ubytki włosów. Laminację przeprowadza wraz z geometrią, regulacją i koloryzację. W jej ofercie znajduje się także botox brwi, który jest zabiegiem wykonywanym celem ich regeneracji.Zasięg działania
Firma Natalia Kruszewska Makeup - Makijaż okolicznościowy, Stylizacja i laminacja brwi z lokalizacji: Działdowo świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
warmińsko-mazurskie, brodnicki, działdowski, iławski, mławski, nidzicki, nowomiejski, ostródzki, żuromiński

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń