Krusz-Mar Marcin Zgliczyński

Wydobycie surowców mineralnych wysokiej jakości

Kamień i kruszywa
ul. Grunwaldzka 43, 13-200 Działdowo warmińsko-mazurskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
503 156 890
Adres korespondencyjny
ul. Grunwaldzka 43, 13-200 Działdowo warmińsko-mazurskie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
Firma Krusz-Mar, której właścicielem jest Marcin Zgliczyński, została założona w roku 2010. Posiadamy cenne doświadczenie, które pozwala nam na świadczenie usług budowlanych na wysokim poziomie. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Promie, niedaleko Działdowa, na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.
Produkty i usługi
Przede wszystkim zajmujemy się wydobyciem, płukaniem i sortowaniem kruszyw budowlanych, zgodnie z panującymi normami. Posiadamy cenne, niemalże dziesięcioletnie doświadczenie, które umożliwia nam świadczenie usług na najwyższym możliwym poziomie. Działamy na zlecenie Klientów indywidualnych i firm.

Nasza oferta to między innymi:
- piasek płukany,
- piasek łamany,
- żwir płukany,
- grys płukany,
- stabilizacja 0-31,5.

Działamy na obszarze dziesięciu hektarów oraz posiadamy wszelkie koncesje na wydobycie, które udzielił nam marszałek województwa warmińsko-mazurskiego. Zajmujemy się także robotami drogowymi. Naszymi głównymi Klientami są producenci betonów towarowych, przedsiębiorstwa zajmujące się robotami drogowymi czy producenci mas bitumicznych.

Pracownicy firmy Krusz-Mar to odpowiednio wykwalifikowana kadra, która działa w zawodzie już od wielu lat. Posiadają wszelkie niezbędne uprawnienia i spore doświadczenie, które to pozwalają im na wykorzystanie pełnego potencjału zaawansowanych technologicznie maszyn, którymi dysponujemy. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług, atrakcyjne ceny i terminową realizację.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z firmą Krusz-Mar i zachęcamy do odwiedzenia siedziby czy strony internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie, warmińsko-mazurskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń