Opis działalności firmy Wiesław Piotrowski Piotrostol w Bienie
Piotrostol to rodzinna firma, którą prowadzimy w Ełku, na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Działamy pod kierownictwem Wiesława Piotrowskiego.
Produkty i usługi
Głównym przedmiotem naszej działalności jest produkcja mebli ogrodowych. Dysponujemy własnym tartakiem i doskonale wyposażoną stolarnią. Inwestujemy w nowoczesne maszyny, które pozwalają nam na wykonanie najwyższej jakości obróbki drewna.
Na zamówienie klienta tworzymy takie konstrukcje drewniane jak:
- altany ogrodowe,
- meble ogrodowe,
- pomosty,
- wędzarnie,
- ławki ogrodowe,
- tarasy,
- skrzynie drewniane.
Wykonujemy całe zestawy mebli ogrodowych. Jesteśmy wielkimi pasjonatami stolarstwa, dlatego każde zlecenie realizujemy z ogromnym zaangażowaniem. Wiemy, jak odpowiednio zabezpieczyć drewno przed uszkodzeniami i szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Wykonamy konstrukcje zgodnie z Państwa pomysłami i możemy zaproponować własne projekty oraz wzory.
Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy Piotrostol.
Zasięg działania
Firma Wiesław Piotrowski Piotrostol z lokalizacji: Bienie świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
ełcki
Media społecznościowe