Villa Eden

Zabawa z nami to przyjemność.

Hotele
ul. Armii Krajowej 19a, 19-300 Ełk warmińsko-mazurskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(87) 620 82 20
Adres korespondencyjny
ul. Armii Krajowej 19a, 19-300 Ełk warmińsko-mazurskie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
Prowadzimy trzy hotele na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Dwa z nich znajdują się w centrum w Olecku, a trzeci Villa EDEN w Ełku. Oferujemy nocleg, wyżywienie i organizacje wesel.
Produkty i usługi
Organizujemy i obsługujemy: wycieczki krajowe i zagraniczne, wczasy, pobyty weekendowe, pobyty motywacyjne, obozy sportowe,
konferencje, szkolenia, pokazy oraz przyjęcia weselne i okolicznościowe, uroczystości rodzinne (chrzty, komunie, stypy),
bale (w tym Bal Sylwestrowy, Bal Andrzejkowy, Bale Karnawałowe etc.), zabawy.

Villa Eden w Ełku jest również idealnym miejscem noclegowym dla grup tranzytowych udających się do Rosji i Krajów Bałtyckich (jedynie 60 km do granicy).

Naszą specjalnością jest profesjonalna organizacja przyjęć weselnych do 150 osób w klimatyzowanej sali z nowym, atrakcyjnym wystrojem wnętrz oraz wyśmienitym menu i miłą obsługą.
Oferujemy:
- pokój dla nowożeńców - gratis!
- lampkę szampana /os - gratis!
- pokoje hotelowe dla gości weselnych - rabat!
- fontannę czekoladową
Posiadamy własny, profesjonalny Zespół Muzyczny "Renesans", który w specjalnej (rabatowej) cenie uczyni każde przyjęcie weselne jedynym i niezapomnianym przeżyciem.

Ponadto w centrum Olecka i na obrzeżach mamy dwa hotele, przeznaczone dla osób chcących odetchnąć świeżym powietrzem i uciec od zgiełku miasta.

Dla takich klientów mamy do zaoferowania ponad 100 miejsc hotelowych oraz sale konferencyjne o tej samej pojemności. Nasze hotele to nie tylko miejsce noclegu, ale i idealna baza wypadowa.

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszych hoteli w Ełku i Olecku.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń