Thermo Vitae s.c. pomcy ciepła, ogrzewanie podłogowe, rekuperacja

Instalacje fotowoltaiczne

Instalacja i serwis ogrzewania
ul. Podmiejska 5/110, 19-300 Ełk warmińsko-mazurskie
(9 opinii) napisz opinię
Thermo Vitae s.c. pomcy ciepła, ogrzewanie podłogowe, rekuperacja
ul. Podmiejska 5/110, 19-300 Ełk warmińsko-mazurskie
NIP
8481859762
Telefon
Thermo Vitae s.c. pomcy ciepła, ogrzewanie podłogowe, rekuperacja

Informacje

Opis działalności firmy Thermo Vitae s.c. pomcy ciepła, ogrzewanie podłogowe, rekuperacja w Ełk
Zajmujemy się profesjonalnym doborem, montażem i serwisem elementów grzewczych budynków z naciskiem na urządzenia OZE (Pompy ciepła, Fotowoltaika itp) Zakres oferty obejmuje: Pompy ciepła, Fotowoltaikę, Rekuperację oraz Instalacje grzewcze i wodno-kanalizacyjne. Jeśli planujesz lub już rozpocząłeś budowę własnego domu - Zapraszamy.
Produkty i usługi
Thermo Vitae proponuje Państwu pomoc w wyborze najlepszego rozwiązania w zakresie ogrzewania i wentylacji oraz zaopatrzenia w ciepłą wodę. Zapewniamy profesjonalny montaż tych urządzeń wraz z wieloletnią gwarancją na użytkowanie.

Jedną z najważniejszych rzeczy w doborze systemu ogrzewania, wentylacji i zaopatrzenia w ciepłą wodę, jest ich nienaganna współpraca ze sobą. Dopiero wtedy użytkownicy będą w pełni mogli korzystać z uroków mieszkania we własnym, ciepłym i przytulnym domu.

W zakres naszych usług wchodzą projekty, montaż i serwis takich urządzeń jak:

- pompy ciepła,
- kotłownie,
- kolektory słoneczne,
- aparatura kontrolno-pomiarowa i automatyka do kolektorów słonecznych,
- kolektory płaskie i próżniowe,
- rekuperatory,
- wewnętrzne instalacje wodne i grzewcze.

Zajmujemy się też termostatami pokojowymi, stacjami uzdatniania wody, odkurzaczami centralnymi oraz przydomowymi oczyszczalniami ścieków. Dodatkowo specjalizujemy się w dystrybucji i montażu zestawów fotowoltaicznych.

Nasze usługi świadczymy na terenie województwa warmińsko-mazurskiego, podlaskiego i mazowieckiego.

Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy.
Zasięg działania
Firma Thermo Vitae s.c. pomcy ciepła, ogrzewanie podłogowe, rekuperacja z lokalizacji: Ełk świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
podlaskie, warmińsko-mazurskie

Aktualności

Montaż kaloryfera

23.11.2023

Wykonanie instalacji grzewczych, klimatyzacji, rekuperacji, czy stacji uzdatniania wody warto powierzyć specjalistom z firmy Thermo-Vitae. Fachowcy doradzą, zaprojektują, zamontują oraz w razie potrzeby, dokonają serwisu instalacji wewnętrznych w różnego rodzaju budynkach. Pomogą w doborze urządzeń, technologii i materiałów oraz udzielą informacji o kosztach eksploatacji i stworzą ofertę kosztorysową.

Instalacja grzewcza

03.09.2023

Thermo-Vitae to firma z Ełku, która pomaga w optymalnym doborze rozwiązań instalacji budynku. Specjalizuje się w pompach ciepła, fotowoltaice, instalacjach grzewczych, a także rekuperacji i klimatyzacji. Zapewnia fachowe doradztwo również w zakresie odkurzaczy centralnych, uzdatniania wody i przydomowych oczyszczalni ścieków.

Ogrzewanie podłogowe

25.07.2023

Ogrzewanie podłogowe jest najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem jeśli chodzi o eksploatację i najlepszy rozkład temperatur. Znajduje idealne zastosowanie przede wszystkim w mieszkaniach, w których mieszkają alergicy, czy astmatycy, ponieważ ten typ rozprowadzania ciepła wiąże się z mniejszą ilością kurzu. Wewnętrzne instalacje grzewcze wykonywane są z atestowanych systemów rur tworzywowych stabilizowanych za pomocą wkładki aluminiowej.

Minikoparka

01.05.2023

Podczas realizacji robót i prac ziemnych warto polegać na niezawodnym i bezawaryjnym sprzęcie. Jego wynajem w dobrej cenie umożliwia firma Thermo-Vitae z Ełku. Dysponuje minikoparką Volvo ECR 250, która świetnie sprawdzi się przy wykonywaniu przyłączy energetycznych i wodno-kanalizacyjnych, odwodnień, czy wykopów pod budynki.

Klimatyzator

18.03.2023

Klimatyzacja zdecydowanie poprawi Państwa komfort użytkowania budynków, czy lokali biurowych, szczególnie w upalne, letnie dni. Nie tylko schłodzi pomieszczenia, ale i usunie nadmiar wilgoci oraz przefiltruje powietrze, usuwając z niego alergeny, pyły i kurze. Najlepsze klimatyzatory oferuje firma Thermo-Vitae, która sprawnie i bezproblemowo montuje urządzenia.

Rekuperator

22.01.2023

Rekuperacja, popularnie znana jako wentylacja mechaniczna, dostarcza optymalną ilość świeżego powietrza do budynku oraz usuwa z niego zanieczyszczone powietrze. Zapobiega tworzeniu się pleśni i grzybów na ścianach w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Pozwala na zmniejszenie kosztów ogrzewania i poprawę jakości powietrza. Jest ona doskonałą alternatywą dla klimatyzacji.

Przydomowa oczyszczalnia ścieków

23.11.2022

Przydomowa oczyszczalnia ścieków zapewni Państwu znaczne obniżenie kosztów, związanych z wywozem ścieków przez wozy asenizacyjne. Ta instalacja jest nie tylko wygodna i tania w eksploatacji, ale też całkowicie ekologiczna i bezpieczna. Thermo-Vitae wykonuje zarówno oczyszczalnie osadnikowe, jak i biologiczne.

Stacje uzdatniania wody

24.09.2022

Stacje uzdatniania oferowane przez firmę Thermo-Vitae znacznie polepszą jakość wody użytkowej zarówno ze studni, jak i wodociągu. Usuną one nieprzyjemny zapach i zanieczyszczenia mechaniczne, zmiękczą wodę oraz zmniejszą zawartość żelaza i manganu. Urządzenia świetnie sprawdzą się zarówno w domach i mieszkaniach, jak i lokalach biurowych.

Odkurzacz centralny

07.07.2022

Odkurzacz centralny to idealne rozwiązanie przede wszystkim dla alergików. Dzięki temu urządzeniu w domu czy mieszkaniu będzie mniej kurzu, ponieważ wyrzut z odkurzacza znajduje się na zewnątrz budynku. Dodatkowo w odróżnieniu od tradycyjnego odkurzacza, jest on lżejszy, oszczędniejszy i nie powoduje tyle hałasu.

Fotowoltaika

23.05.2022

Chciałbyś zaoszczędzić na rachunkach za prąd? Uzyskać niezależność od podwyżek cen prądu i dostawców energii? A może chcesz zatroszczyć się o środowisko i ekologicznie pozyskiwać źródło energii? Fotowoltaika od firmy Thermo Vitae jest więc dla Ciebie! Pracownicy sprawnie wykonują montaż najwyższej klasy modułów marki Selfa, które z pewnością sprostają Twoim oczekiwaniom.

Pompa ciepła

31.03.2022

Pompy ciepła nie tylko zapewnią ogrzanie budynku, ale wyprodukują także ciepłą wodę użytkową, a latem umożliwią chłodzenie pomieszczeń. Są one wygodnym rozwiązaniem, ponieważ można nimi sterować zdalnie za pomocą smartfona lub laptopa. Cechuje je bezpieczeństwo i niskie koszty eksploatacji. Doskonale sprawdzą się zarówno przy ogrzewaniu podłogowym, jak i ściennym.

Ogrzewanie

04.01.2022

Jeśli poszukują Państwo najkorzystniejszych rozwiązań w zakresie ogrzewania wentylacji i zaopatrzenia w ciepłą wodę, warto zdać się na opinię i doradztwo firmy Thermo Vitae. To najlepsi fachowcy w tej dziedzinie. Od 2011 roku działają w Ełku, na terenie województwa warmińsko-mazurskiego, zajmując się projektowaniem, montażem i serwisem pomp ciepła, rekuperatorów, odkurzaczy centralnych, stacji uzdatniania wody, przydomowych oczyszczalni ścieków i wielu innych.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(9 opinii) napisz opinię
K
Kazik
Mają w ofercie świetne zestawy fotowoltaiczne. Zapewniają klientom również ich montaż.
F
Fryderyk
Montowali u nas przydomową oczyszczalnię ścieków. Zadanie wykonali bardzo sprawnie, zgodnie z terminem. Nie mam żadnych zastrzeżeń.
A
Arkadiusz
Bardzo dobra firma. Świetnie doradzili mi w zakresie ogrzewania wentylacji i zaopatrzenia w ciepłą wodę. Widać, że doskonale się na tym znają, dlatego warto im zaufać. Szczerze polecam.
M
Marta
Bardzo solidna i rzetelna firma! Kontakt super, realizacja super! Instalacja gruntowej pompy ciepła w Woźnicach, mimo bardzo dużych ograniczeń czasowych przebiegła bezproblemowo, terminy zgrane. Brawo! Liczę na dalszą, równie owocną współpracę!
P
POLECAM!
Montowali u mnie pompy ciepła już jakiś czas temu, do teraz działają bez zarzutów. Mają korzystne ceny i widać, że pracują na produktach wysokiej klasy.
J
Z
JESTEM ZADOWOLONY
polecam, są świetni
P
paweł
Polecam gorąco!!!
M
Marek
Polecam Firmę. Pełen profesjonalizm i podejście do klienta.
M
Marek
Polecam Firmę. Pełen profesjonalizm i podejście do klienta.