Thermo Vitae s.c. pomcy ciepła, ogrzewanie podłogowe , rekuperacja

Instalacje fotowoltaiczne

Instalacja i serwis ogrzewania
ul. Podmiejska 5/110, 19-300 Ełk warmińsko-mazurskie
(9 reviews) napisz opinię
Thermo Vitae s.c. pomcy ciepła, ogrzewanie podłogowe , rekuperacja
ul. Podmiejska 5/110, 19-300 Ełk warmińsko-mazurskie
NIP
8481859762
Telefon
Thermo Vitae s.c. pomcy ciepła, ogrzewanie podłogowe , rekuperacja

Informacje

Opis działalności firmy Thermo Vitae s.c. pomcy ciepła, ogrzewanie podłogowe , rekuperacja w Ełk
Zajmujemy się profesjonalnym doborem, montażem i serwisem elementów grzewczych budynków z naciskiem na urządzenia OZE (Pompy ciepła, Fotowoltaika itp) Zakres oferty obejmuje: Pompy ciepła, Fotowoltaikę, Rekuperację oraz Instalacje grzewcze i wodno-kanalizacyjne. Jeśli planujesz lub już rozpocząłeś budowę własnego domu - Zapraszamy.
Produkty i usługi
Thermo Vitae proponuje Państwu pomoc w wyborze najlepszego rozwiązania w zakresie ogrzewania i wentylacji oraz zaopatrzenia w ciepłą wodę. Zapewniamy profesjonalny montaż tych urządzeń wraz z wieloletnią gwarancją na użytkowanie.

Jedną z najważniejszych rzeczy w doborze systemu ogrzewania, wentylacji i zaopatrzenia w ciepłą wodę, jest ich nienaganna współpraca ze sobą. Dopiero wtedy użytkownicy będą w pełni mogli korzystać z uroków mieszkania we własnym, ciepłym i przytulnym domu.

W zakres naszych usług wchodzą projekty, montaż i serwis takich urządzeń jak:

- pompy ciepła,
- kotłownie,
- kolektory słoneczne,
- aparatura kontrolno-pomiarowa i automatyka do kolektorów słonecznych,
- kolektory płaskie i próżniowe,
- rekuperatory,
- wewnętrzne instalacje wodne i grzewcze.

Zajmujemy się też termostatami pokojowymi, stacjami uzdatniania wody, odkurzaczami centralnymi oraz przydomowymi oczyszczalniami ścieków. Dodatkowo specjalizujemy się w dystrybucji i montażu zestawów fotowoltaicznych.

Nasze usługi świadczymy na terenie województwa warmińsko-mazurskiego, podlaskiego i mazowieckiego.

Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy.
Zasięg działania
Firma Thermo Vitae s.c. pomcy ciepła, ogrzewanie podłogowe , rekuperacja z lokalizacji: Ełk świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
podlaskie, warmińsko-mazurskie

Aktualności

Ogrzewanie

04.01.2022

Jeśli poszukują Państwo najkorzystniejszych rozwiązań w zakresie ogrzewania wentylacji i zaopatrzenia w ciepłą wodę, warto zdać się na opinię i doradztwo firmy Thermo Vitae. To najlepsi fachowcy w tej dziedzinie. Od 2011 roku działają w Ełku, na terenie województwa warmińsko-mazurskiego, zajmując się projektowaniem, montażem i serwisem pomp ciepła, rekuperatorów, odkurzaczy centralnych, stacji uzdatniania wody, przydomowych oczyszczalni ścieków i wielu innych.

Pompa ciepła

31.03.2022

Pompy ciepła nie tylko zapewnią ogrzanie budynku, ale wyprodukują także ciepłą wodę użytkową, a latem umożliwią chłodzenie pomieszczeń. Są one wygodnym rozwiązaniem, ponieważ można nimi sterować zdalnie za pomocą smartfona lub laptopa. Cechuje je bezpieczeństwo i niskie koszty eksploatacji. Doskonale sprawdzą się zarówno przy ogrzewaniu podłogowym, jak i ściennym.

Fotowoltaika

23.05.2022

Chciałbyś zaoszczędzić na rachunkach za prąd? Uzyskać niezależność od podwyżek cen prądu i dostawców energii? A może chcesz zatroszczyć się o środowisko i ekologicznie pozyskiwać źródło energii? Fotowoltaika od firmy Thermo Vitae jest więc dla Ciebie! Pracownicy sprawnie wykonują montaż najwyższej klasy modułów marki Selfa, które z pewnością sprostają Twoim oczekiwaniom.

Odkurzacz centralny

07.07.2022

Odkurzacz centralny to idealne rozwiązanie przede wszystkim dla alergików. Dzięki temu urządzeniu w domu czy mieszkaniu będzie mniej kurzu, ponieważ wyrzut z odkurzacza znajduje się na zewnątrz budynku. Dodatkowo w odróżnieniu od tradycyjnego odkurzacza, jest on lżejszy, oszczędniejszy i nie powoduje tyle hałasu.

Opinie

(9 reviews) napisz opinię
K
Kazik
Mają w ofercie świetne zestawy fotowoltaiczne. Zapewniają klientom również ich montaż.
F
Fryderyk
Montowali u nas przydomową oczyszczalnię ścieków. Zadanie wykonali bardzo sprawnie, zgodnie z terminem. Nie mam żadnych zastrzeżeń.
A
Arkadiusz
Bardzo dobra firma. Świetnie doradzili mi w zakresie ogrzewania wentylacji i zaopatrzenia w ciepłą wodę. Widać, że doskonale się na tym znają, dlatego warto im zaufać. Szczerze polecam.
M
Marta
Bardzo solidna i rzetelna firma! Kontakt super, realizacja super! Instalacja gruntowej pompy ciepła w Woźnicach, mimo bardzo dużych ograniczeń czasowych przebiegła bezproblemowo, terminy zgrane. Brawo! Liczę na dalszą, równie owocną współpracę!
P
POLECAM!
Montowali u mnie pompy ciepła już jakiś czas temu, do teraz działają bez zarzutów. Mają korzystne ceny i widać, że pracują na produktach wysokiej klasy.
J
Z
JESTEM ZADOWOLONY
polecam, są świetni
P
paweł
Polecam gorąco!!!
M
Marek
Polecam Firmę. Pełen profesjonalizm i podejście do klienta.
M
Marek
Polecam Firmę. Pełen profesjonalizm i podejście do klienta.