Usługi transportowe Marcin Borkowski

Przewóz aut z zagranicy

Pomoc drogowa
19-335 Kobylin 4 warmińsko-mazurskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
573 297 596
Usługi transportowe Marcin Borkowski

Informacje

Opis działalności
Firma Transportowa prowadzona przez Marcina Borkowskiego wychodzi naprzeciw Klientom i oferuje profesjonalne usługi transportowe w ramach przewozu krajowego i zagranicznego. Siedziba naszej działalności zlokalizowana jest w Prostkach.
Produkty i usługi
W naszej firmie dysponujemy busem o maksymalnej dopuszczalnej masie całkowitej do 1 tony. Busy wykorzystywane są do transportu mebli, urządzeń oraz sprzętów AGD i RTV, palet, a także małych ładunków i paczek. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dlatego tez pomimo krótkiej obecności na rynku, cieszymy się dużym zadowoleniem wśród Klientów.

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi:

- przewóz mienia,
- przewóz sprzętów,
- przewóz ładunków na paletach,
- przewóz paczek.

Nasze usługi świadczymy nie tylko na terenie kraju. Oferujemy swoją pomoc Klientom kupującym pojazdy lub maszyny za granicą. Nasza laweta przystosowana jest do przewozu samochodów osobowych oraz maszyn budowlanych. Posiadamy odpowiednie kompetencje do przewożenia pojazdów sprawnych, jak również powypadkowych i uszkodzonych.

Dokładamy wszelkich starań, aby pojazdy były przetransportowane pod wskazany przez Państwa adres bezpiecznie i terminowo. W przypadku stłuczki również szybko pojawiamy się na miejscu zdarzenia, by przetransportować pojazd niesprawny technicznie.

Zapraszamy do kontaktu z firmą transportową Marcina Borkowskiego w Prostkach.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń