Usługi transportowe Marcin Borkowski

Transport pojazdów kupionych za granicą

Transport samochodowy
35 Kobylin 4 warmińsko-mazurskie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
573 297 596
Adres korespondencyjny
35 Kobylin 4 warmińsko-mazurskie

Informacje

Opis działalności
Firma transportowa, której właścicielem jest Marcin Borkowski, zlokalizowana jest w Prostkach, na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. W ramach prowadzonej przez nas działalności proponujemy profesjonalne usługi transportowe.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności są usługi transportowe. Dysponujemy busem o ładowności do 1 tony, który wykorzystywany jest podczas przeprowadzek, transportu materiałów budowlanych, czy też palet z ładunkami. Wynajem busa podczas przeprowadzki może znacznie przyśpieszyć ten proces.

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi:

- przewóz mebli,
- przewóz sprzętów RTV i AGD,
- przewóz palet,
- przewóz paczek.

Co więcej, mamy do zaoferowanie wynajem lawety wraz z wykwalifikowanym kierowcą, który zajmie się transportem według konkretnych ustaleń Klientów. Proponujemy holowanie pojazdu do warsztatu, który w przypadku awarii lub zdarzenie drogowego uległ wypadkowi.

Klienci mogą zlecić nam również przewóz samochodu lubmaszyn z zagranicy. Transport kupionego poza granicami pojazdu często jest utrudniony przez stan techniczny samochodu. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, dostosowując się do potrzeb oraz oczekiwań naszych Klientów.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z firmą transportową Marcina Borkowskiego w Prostkach.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
M
Mariusz
Wynająłem ich busa do przeprowadzki. To zdecydowanie tył dobry pomysł, za który dziękuje mojej żonie. Bez busa musielibyśmy robić kilka kursów. Mają dobre ceny.