Gajek J. PPUH. Instalacje wod.- kan, Sprzedaż kruszyw, piasku i żwiru

Budowa studni, studzienek i kanalizacji

Hydrotechnika
ul. kard. Wyszyńskiego 12, 19-300 Nowa Wieś Ełcka warmińsko-mazurskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Gajek J. PPUH. Instalacje wod.- kan, Sprzedaż kruszyw, piasku i żwiru

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Gajek Inżynieria znajduje się w Nowej Wsi Ełckiej, w województwie warmińsko-mazurskim. Przedsiębiorstwo należące do Józefa Gajka powstało w 1984 roku i specjalizuje się w pracach wodno-kanalizacyjnych oraz wydobyciu i sprzedaży kruszyw.
Produkty i usługi
Budowa kanalizacji komunalnych i przemysłowych to zadanie, które najlepiej powierzyć doświadczonej firmie. Gajek Inżynieria od 35 lat buduje kanalizacje różnych typów. Ma doświadczenie w wykonywaniu kanalizacji deszczowej, sanitarnej oraz wodociągów. Prace realizowane przez firmę polegają na wykonywaniu wykopów w których następnie kładzione są rury. Możliwe jest wzmocnienie wykopów specjalnymi ściankami i zamontowanie odwodnień filtrowych. Firma buduje też studzienki, studnie z betonu i tworzyw sztucznych oraz magistrale przesyłowe. Prowadzi również montaż separatorów, osadników i przepompowni ścieków. Podczas prac używany jest ciężki sprzęt, w tym koparki kołowe i gąsienicowe, spycharki, ładowarki oraz samochody transportowe.

Ciężarówki Gajek Inżynieria służą też do przewożenia kruszyw wydobywanych w kopalni Płociczno. Firma wydobywa kruszywa drogowe i budowlane różnych frakcji. Są to kamienie, piasek i żwir. Ponadto można tu zakupić czarnoziem.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o firmie Gajek Inżynieria. Więcej, w tym cennik kruszyw znajdą Państwo na stronie internetowej. Oczywiście można się też kontaktować telefonicznie albo mailowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie, mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

torf,