Gajek J. PPUH. Instalacje wod.- kan, Sprzedaż kruszyw, piasku i żwiru

Budowa kanalizacji deszczowej i sanitarnej

Kamień i kruszywa
ul. kard. Wyszyńskiego 12, 19-300 Nowa Wieś Ełcka warmińsko-mazurskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Gajek J. PPUH. Instalacje wod.- kan, Sprzedaż kruszyw, piasku i żwiru

Informacje

Opis działalności
Gajek Inżynieria to założona w 1984 roku firma z Nowej Wsi Ełckiej, w województwie warmińsko-mazurskim. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w budowie kanalizacji sanitarnych oraz wydobyciu kruszyw. Jego właścicielem jest Józef Gajek.
Produkty i usługi
Gajek Inżynieria buduje kanalizacje różnego typu. Realizuje zlecenia związane z infrastrukturą mieszkalną i przemysłową. Można do nich zaliczyć kanalizacje sanitarne i deszczowe oraz wodociągi.Prace przy ich budowie polegają na wykonywaniu wykopów ciężkim sprzętem, takimi jak koparki kołowe i gąsienicowe oraz kładzeniu w nich rurociągów z różnych materiałów. Budowane instalacje to:
-kanały ciśnieniowe
-kanały podciśnieniowe
-odwodnienia dróg
-studnie
-studzienki

Ponadto firma Gajek Inżynieria instaluje przepompownie ścieków, separatory i osadniki oraz wykonuje przyłącza do budynków mieszkalnych, usługowych i przemysłowych.

W trakcie prac używane są materiały z firmowej kopalni. Zaliczają się do nich kamienie, piasek i żwir różnych frakcji. Wszystkie wysokiej jakości i dostępne w atrakcyjnych cenach. Możliwy jest ich dowóz na wskazane miejsce. Firma dysponuje wywrotkami o dużym udźwigu.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o firmie Gajek Inżynieria. Po więcej warto odwiedzić stronę internetową, napisać maila albo zadzwonić.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie, mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń