Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Marant Cegielnia Romuald Makarewicz

Produkujemy cegły

Cegły
19-314 Pisanica 33a ( Kalinowo ) warmińsko-mazurskie
(1 opinia) napisz opinię

Kontakt

Telefon
(87) 629 81 61
Adres korespondencyjny
19-314 Pisanica 33a ( Kalinowo ) warmińsko-mazurskie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
Romuald Makarewicz jest właścicielem Zakładu Produkcyjno-Usługowo-Handlowego Marant Cegielnia. Siedziba znajduje się w Pisanicy, w województwie warmińsko-mazurskim.
Produkty i usługi
Nasza cegielnia oferuje szeroki wybór cegieł. Działamy w branży od 2008 roku. Wytwarzamy cegły wytrzymałe i o wysokiej jakości. Jesteśmy jedną z ostatnich cegielni w całej północno-wschodniej części Polski, która oferuje tradycyjną, czerwoną, mrozoodporną cegłę.

Produkujemy cegły pełne, ceramiczne, czerwone. Oprócz tego zajmujemy się też wykonaniem cegieł o różnych kolorach i odcieniach. Posiadamy cegły jasnożółte, czerwono-żółte, żółto-zielono-czerwone, żółto-zielono-czarne i czerwono-czarne.

Proponujemy także ceramiczne pustaki wentylacyjne.

Zalecamy nasze cegły do zastosowania do renowacji i odbudowy starych budynków i dla zachowania tradycyjnego charakteru urbanistycznego. Produkujemy cegły używając surowców naturalnych, kolory uzyskujemy dzięki odpowiedniemu wypalaniu.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
kujawsko-pomorskie, podlaskie, mazowieckie, pomorskie, warmińsko-mazurskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
S
Sławek
Zakupiłem 2400 cegieł 1gat. i 600 2gat. , okazało się ze była tak spakowana na paletach że zewnętrznie bez zarzutu , lecz w środku to 2/3 nie nadawało się na lico . Przed zakupem rozmawiałem z panami właścicielami i podkreślałem ze potrzebuję na kominy w domu z drewna . Nie polecam !