Rafał Brodowski Przedsiębiorstwo handlowo-usługowe Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Wykonujemy roboty ziemne, wykopy i rozbiórki za pomocą ciężkiego sprzętu

Wykopy i roboty fundamentowe
12-250 Rożyńsk 5/2 warmińsko-mazurskie
(3 opinie) napisz opinię
Rafał Brodowski Przedsiębiorstwo handlowo-usługowe Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
12-250 Rożyńsk 5/2 warmińsko-mazurskie
NIP
8481868399
Telefon
Może cię zainteresować
Rafał Brodowski Przedsiębiorstwo handlowo-usługowe Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Informacje

Opis działalności firmy Rafał Brodowski Przedsiębiorstwo handlowo-usługowe Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Rożyńsk
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Rafał Brodowski działa na rynku od 2017 roku, wykonując usługi z zakresu robót ziemnych. Siedziba firmy znajduje się w Rożyńsku w województwie warmińsko-mazurskim. Obsługujemy głównie klientów z całego województwa.
Produkty i usługi
Posiadamy koparko-ładowarki oraz wywrotki, które obsługują doświadczeni operatorzy z odpowiednimi uprawnieniami. Za ich pomocą wykonujemy prace ziemne i wykopy na zlecenie klientów indywidualnych oraz firm i przedsiębiorstw. Uczestniczy przy budowach obiektów i dróg.

W zakres naszych prac wchodzi między innymi:

- niwelacja tereny,
- wykopy fundamentowe,
- wykopy pod przyłącza,
- kopanie rowów,
- drenaże,
- wykopy pod szambo,
- transport piasku i żwiru,
- wywóz gruzu.

Ponadto wykonujemy usługi brukarskie oraz oferujemy profesjonalne i bezpieczne wyburzenia i rozbiórki budynków i innych obiektów. Gruz po rozbiórce zabieramy i transportujemy we własnym zakresie, zostawiając klientowi czysty plac, przygotowany pod nową inwestycję lub przeznaczenie.

Nasza oferta to również sprzedaż kruszyw. Posiadamy kruszywa ozdobne, żwir, piasek, ziemię, grys, tłuczeń i kruszony gruz dostępne w każdych ilościach. Zapewniamy również ich transport do klienta za pomocą wywrotek o ładowności do kilkunastu ton.

Swoim klientom zapewniamy terminowe wykonanie usług, konkurencyjne ceny oraz profesjonalną obsługę.

PHU Rafał Brodowski zaprasza do kontaktu oraz skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Firma Rafał Brodowski Przedsiębiorstwo handlowo-usługowe Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z lokalizacji: Rożyńsk świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Aktualności

transport materiałów budowlanych

10.07.2023

Prace ziemne, takie jak wykopy, są częstą częścią wielu projektów budowlanych. Niezależnie od tego, czy budujesz dom, czy fabrykę, będziesz musiał wykopać fundament i stworzyć przestrzeń dla swojego nowego budynku.Jeśli szukasz firmy, która sprawnie zajmie się pracami z użyciem koparek czy transportem materiałów budowlanych, koniecznie skontaktuj się z nami!

prace rozbiórkowe

07.05.2023

Roboty ziemne, usługi koparką oraz prace rozbiórkowe - tym właśnie się zajmujemy. Jesteśmy firmą, która działa w branży od lat, dlatego doskonale wiemy, co jest potrzebne, aby dobrze wykonywać swoją pracę. Posiadamy odpowiedni sprzęt i wiedzę, dzięki czemu będziemy w stanie spełnić Państwa oczekiwania.Zapraszamy do kontaktu z nami.

koparka

07.03.2023

Naszą firmę tworzy zespół doświadczonych fachowców, których specjalnością są usługi ziemne, wyburzenia oraz transport kruszyw. Dysponujemy nowoczesnymi koparko-ładowarkami, wywrotkami i innymi maszynami.Przeprowadzamy niwelację terenu, wykopy pod przyłącza, wykopy fundamentowe i kopanie rowów. Oferujemy usługi brukarskie. Po zakończonych pracach zabieramy gruz i transportujemy we własnym zakresie, dzięki czemu od razu mogą Państwo cieszyć się czystym, gotowym do użytku terenem.Zapraszamy.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(3 opinie) napisz opinię
M
Mariusz
Bardzo polecam, korzystamy z dowozu piasku regularnie i zawsze otrzymujemy surowiec na czas.
M
Malina
Rzetelna firma, która przygotowała cały teren pod budowę naszego domu i wykonanie instalacji. Dobre ceny, sprawna praca i fachowe wykonanie.
D
darek
Już dwa razy korzystaliśmy ze sprzętu firmy pana Rafała i zawsze wszystkim polecam