PPHU Ogrodzenia Maciej Drewek

Produkcja i montaż ogrodzeń panelowych i siatkowych

Bramy i ogrodzenia
ul. Polna 5, 82-335 Jegłownik warmińsko-mazurskie
(6 opinii) napisz opinię
PPHU Ogrodzenia Maciej Drewek
ul. Polna 5, 82-335 Jegłownik warmińsko-mazurskie
NIP
5781689943
Telefon
PPHU Ogrodzenia Maciej Drewek

Informacje

Opis działalności firmy PPHU Ogrodzenia Maciej Drewek w Jegłownik
Ogrodzenia to firma, którą założyliśmy w Jegłowniku, w województwie warmińsko-mazurskim. Zajmujemy się produkcją i montażem ogrodzeń oraz bram wjazdowych. Właścicielem firmy jest Maciej Drewek.
Produkty i usługi
W zakładzie produkcyjnym firmy Ogrodzenia realizujemy dostarczone nam projekty lub produkujemy konstrukcje na bazie autorskich pomysłów. Ogrodzenia, które wykonujemy pełnią nie tylko funkcję estetyczną, ale również ochronną, a ich trwałość sprawia, że są odporne na wilgoć, rdzę i działanie promieni słonecznych. Korzystamy z metody cynkowania i piaskowania, aby wzmocnić elementy ogrodzenia.

Dzięki dobrze wyposażonemu zapleczu technicznemu możemy wykonać niemal każdą bramę i ogrodzenie na posesję prywatną lub firmową.

Aktualnie w naszej ofercie znajdują się:
- bramy wjazdowe przesuwne,
- bramy wejściowe,
- ogrodzenia panelowe,
- siatki ogrodzeniowe,
- siatki powlekane,
- słupki ogrodzeniowe.

Nasza firma zapewnia montaż wszystkich wyprodukowanych części i ogrodzeń na posesji Klienta. Oprócz tego oferujemy również naprawę ogrodzeń panelowych, ogrodzeń z siatki i bramek.

Zapewniamy terminową realizację wszystkich zleceń. Zapraszamy do kontaktu - firma Ogrodzenia z Jegłownika.
Zasięg działania
Firma PPHU Ogrodzenia Maciej Drewek z lokalizacji: Jegłownik świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie, warmińsko-mazurskie

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
K
Krzysztof
Mogę potwierdzić, że terminowo wywiązali się ze zlecenia. Ogrodzenie wyprodukowali zgodnie z ustaloną datą i tak jak mówiliśmy na samym początku, wykonali montaż wszystkich elementów.
L
Lena
Mam od nich ogrodzenie panelowe i uważam, że super komponuje się z posesją oraz całą okolicą. Wykonawca doradził mi w kwestii projektu i cieszę się, że go posłuchałam.
K
Kamil
Zadzwoniłem do nich po tym, jak ktoś próbował przeciąć siatkę na terenie mojej firmy. Od razu przyjęli zgłoszenie i szybko załatali dziurę. Cena za usługi serwisowe została dostosowana do ilości prac, którą wykonali.
M
Maciek
Firma jest wykonawcą mojej bramy wjazdowej. Cieszę się, że ich wybrałem do produkcji. Od początku widać było, że Pan z obsługi chce, żeby projekt wyszedł jak najlepiej. Dopytywał o szczegóły, sam wykonał pomiar i wstępne rysunki. Uważam, że zapewnili mi kompleksową obsługę.
M
Martyna
Mają fajne ogrodzenia siatkowe z nie byle jakich przęseł. Widać, że druciki są mocne i że nie da się ich szybko przeciąć. Moim zdaniem jakość ogrodzenia jest wysoka.
G
Grande_man
Zamówiliśmy od nich ogrodzenie panelowe dla naszej nieruchomości biurowej. Firma wykonała zamówienie zgodnie z początkowymi ustaleniami. Gotowe ogrodzenie przywieźli na teren naszej posesji i przygotowali się do montażu. Konstrukcja zamontowana jest w podmurówce i trzyma się bardzo dobrze.