Inst-Mar PPHU

Twój wykonawca robót elektrycznych

Budowa i wykończenia pod klucz
82-310 Myślęcin 7B Elbląg warmińsko-mazurskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Inst-Mar PPHU
82-310 Myślęcin 7B Elbląg warmińsko-mazurskie
NIP
5781711080
Strona www
Telefon
Inst-Mar PPHU

Informacje

Opis działalności firmy Inst-Mar PPHU w Myślęcin
Firmę Inst-Mar znajdziecie w Myślęcinie. Jesteśmy doświadczonym wykonawcą robót elektrycznych. Działamy już od 1997 roku. Zapoznajcie się z nasza ofertą usługową.
Produkty i usługi
Realizację usług elektroinstalacyjnych zlecicie firmie Inst-Mar w Myślęcinie. Sprawnie radzimy sobie z montażem instalacji elektrycznych. Wykonujemy elektroinstalacje, które są trwałe, w pełni funkcjonalne i bezpieczne w codziennym użytkowaniu.

Przyjmujemy zlecenia na projektowanie, montaż i serwis sieci elektroenergetycznych, montaż systemów telekomunikacyjnych, montaż telewizji przemysłowe i systemów alarmowych oraz montaż systemów kontroli dostępu i instalacji odgromowych. Podejmujemy się też budowy kanalizacji teletechnicznej.

Zapewniamy nie tylko dozór stacji transformatorowych, ale także wykonywanie instrukcji współpracy ruchowej, przeglądy okresowe, analizy poboru mocy i eksploatację.

Do realizacji wykopów instalacyjnych wykorzystujemy minikoparki. Mamy także dźwig z podnośnikiem, który świetnie sprawdza się podczas prac wysokościowych, transportu HDS oraz rozładunku, załadunku i przeładunku maszyn lekkich.

Wykonywanie prac elektrycznych? Skontaktujcie się z nami!
Zasięg działania
Firma Inst-Mar PPHU z lokalizacji: Myślęcin świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie, warmińsko-mazurskie, zachodniopomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń