Stolfront Maciej Tubielewicz

Producent frontów meblowych i listew ozdobnych

Drewno
82-300 Nowakowo 4C warmińsko-mazurskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Stolfront Maciej Tubielewicz
82-300 Nowakowo 4C warmińsko-mazurskie
NIP
5521267292
Telefon
Stolfront Maciej Tubielewicz

Informacje

Opis działalności firmy Stolfront Maciej Tubielewicz w Nowakowo
Firma Stolfront została założona przez Macieja Tubielewicza. Nasza siedziba znajduje się w Elblągu, w województwie warmińsko-mazurskim. Działamy od 2019 roku i zajmujemy się produkcją drewnianych frontów meblowych.
Produkty i usługi
Drewno jest ekologicznym i niezwykle trwałym materiałem wykorzystywanym w wielu gałęziach przemysłu, a także branży budowlanej i stolarskiej. Założona przez nas firma Stolfront potrafi wydobyć to co najlepsze z każdego gatunku drzewa i produkuje z nich wyjątkowe fronty meblowe. W asortymencie mamy:
- fronty meblowe MDF,
- fronty meblowe fornirowane,
- fronty MDF listwy ozdobne,
- fronty MDF drewniane uchwyty,
- fronty MDF lakierowane.

Płyta MDF produkowana jest z włókien drzewnych o średniej gęstości. Po połączeniu zmielonych kawałków naturalnego surowca oraz odpowiednich związków chemicznych wytwarzamy idealny materiał stolarski, który cechuje wytrzymałość na urazy mechaniczne, a także kontakt z oparami, chemicznymi środkami pielęgnacyjnymi oraz tłuszczami. Dzięki temu produkowane przez nas fronty meblowe MDF bardzo często są wykorzystywane przy projektowaniu pięknych i stylowych kuchni. Wykonane z nich szafki wiszące lub stojące idealnie sprawdzają się w pomieszczeniu, w którym się gotuje, smaży, a także stosuje intensywne środki dezynfekujące.

Oprócz solidnych parametrów użytkowych nasze fronty meblowe MDF mają też liczne walory estetyczne. Produkowane w intensywnych i głębokich barwach dębu, albo ciepłych i przyjaznych odcieniach brzozy umożliwiają aranżowanie przestrzeni mieszkalnych, w których króluje natura, styl rustykalny i elegancja. Wśród naszych realizacji nie brakuje również frontów olchowych, jesionowych oraz wykonanych z gatunków takich jak wiśnia i czereśnia.

Zachęcamy serdecznie do składania zamówień na płyty MDF i inne materiały stolarskie wykończone lakierem, albo naturalną okleiną fornirową - firma Stolfron z Elbląga.
Zasięg działania
Firma Stolfront Maciej Tubielewicz z lokalizacji: Nowakowo świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń