Stolfront Maciej Tubielewicz, Dagmara Tubielewicz s.c.

Producent frontów meblowych z litego drewna oraz oklein naturalnych

Akcesoria meblowe
82-300 Nowakowo 4C warmińsko-mazurskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
606 822 062
Adres korespondencyjny
82-300 Nowakowo 4C warmińsko-mazurskie

Informacje

Opis działalności
Stolfront jest producentem okleiny naturalnej oraz frontów meblowych z litego drewna. Właścicielami zakładu są Maciej Tubielewicz i Dagmara Tubielewicz. Firma mieści się w Elblągu w województwie warmińsko-mazurskim.
Produkty i usługi
Zakład, produkując fronty meblowe, tworzy je z wyselekcjonowanych gatunków drzew. Ma to na celu dostarczyć Klientowi wysoką jakość produktu. Dla właścicieli przedsiębiorstwa ważne jest, żeby wykonane produkty były dostępne dla każdego. Dlatego, Stolfront proponuje Państwu bogatą ofertę kolorystyki, wzornictwa i wymiarów.

Firma z uwagi na specyfikę tworzyw proponuje fachowe doradztwo w wyborze. Po zasięgnięciu rad, decyzja o zakupie najbardziej odpowiadającego frontu lub okleiny będzie łatwiejsza. Pozytywne relacje z Klientem są dla właścicieli zakładu celem nadrzędnym.

Wybierając producenta Stolfront, mogą Państwo zakupić takie produkty jak:

- fronty drewniane,
- fronty lakierowane,
- okleiny naturalne,
- listy i elementy.

Cała lista wzorów i kolorów dostępna jest na stronie internetowej firmy. Przedsiębiorstwo sprawnie odpowiada na pytania, nie pozostawiając Klientów z wątpliwościami.

Nieustanne badania rynkowe przyczyniają się do ciągłego wzbogacania oferty. Przyszłe produkty oparte są na wyborach Klientów, dlatego zachęcamy do kontaktu. Państwa wymarzone wzory, które nie są jeszcze dostępne na stronie, w przyszłości mogą się tam pojawić.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń